reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

u mnie brzuch jak brzuch ale boczki mnie przerazaja :O ooo sa wielkie zawsze bylam szeroka w biodrach ale teraz to juz strasznie :D robie cwiczenia na boczk iale sa tak ciezkie ze po kilku wysiadam... :/
 
reklama
Milka ja tam nie mam nic meldowac....poleglam i dieta poszla w kat a cwiczenia tez sporadycznie :cool2: tyle dobrze ze waga stoi w miejscu no ale co z tego jak ja bym msiala conajmniej jeszcze 10 kilo zrzucic :szok: a tu znowu swieta urodziny malego ehhh musze znowu jakas drakonska diete zarzucic.....
a wam gratuluje idziecie jak burza :tak:
 
no jak tam????:-)

u mnie lipa waga stoi, ale nie trzymam sie juz diety:no:,ale.............
po swietach obiecuje poprawe i powrot do diety:tak::tak:

Ale wiecie co jest dobre, to ze waga nie idzie mi w gore:no::-)
Trzymam za was kciuki:-) a szczegolnie za naszego kilera cwiczen
MILKE:-):-):-)
 
488133_284312171699986_1218972126_n.jpgKto ze mna ? :D

Laru, na rozstepy smarowalam sie "bio-oil " pmoglo ale nie ktorych nie dalo sie powstrzymac.
 

Załączniki

  • 488133_284312171699986_1218972126_n.jpg
    488133_284312171699986_1218972126_n.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 88
Bry!
Cisza ...
U mnie dieta i cwiczenia poszly w odstawke bo dom pelen gosci na swieta:happy::sorry:
Balam sie wejsc na wage po tym calym tygodniu, ale nie bylo tak zle. Niecaly kg przybylo. Dzisiaj pojechalam ostatnia ciocia i mysle, ze od pn zaczynam znowu. Dam sobie jeszcze kilka dni na dojedzenie resztek po swietach:-D:-D:-D
 
No i jest poniedzialek:-)
Ja juz po godzince cwiczen. Tym razem cos nowego, Mel B cardio, plecy i klatka, posladki, zakonczone brzuszkami :-)
Znowu przyplyw energii. Lubie to :-D
Do lata coraz blizej. Chociaz raczej nie dam rady zrealizowac mojego planu:no::happy:
Pociesza mnie to, ze codziennie jestem blizej:rofl2:

Zrezygnowalyscie czy co? Co sie z Wami dzieje dziewuchy? Swieta sie skonczyly:-D
Dajcie jakis znak:-)
 
reklama
Do góry