reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

hi laski
moje sniadanko dzis to lyzka otrebow z jogurtem i kawusia:-D
wskoczylam tez na orbitek i po 5 min odpadlam, myslalam ze serce wyskoczy mi z piersi, ale spalilam 54 kcal:-). No koncycje to ja mam do dupy, tragedia. Jutro troszke to wydluze moze pojdzie lepiej.
berni a jak tam twoj zoladeczek, przykurcza sie:-):-)
milka ty od rana pewnie brzuszki trenujesz, zrob tez za mnie kilka:-):-)

juz sie zastanawiam co na obiadek:-D:-D
 
reklama
ewelina ja rano dwa jajka a tera o 14 grejfrut i dwa jajka :D dzisiaj jest juz ciut lepiej... wczoraj dodatkowo troche pocwiczylam, ale moja kondycja tez jest tragiczna, myslalam ze ducha wyzione :D haha no nic, zaraz troszke sie poruszam i potem biore sie za obiadek dla siebie :) dzis wolowina seler naciowy pomidor i ogorek kawa/herbata :D
 
Ja dzisiaj juz po cwiczeniach. Znowu nie moglam nogi podniesc:-D Jestem zadowolona z siebie:tak: A jak Wasze samopoczucie?

Dziewczyny pamietajcie,ze jak macie diete uboga w kalorie to niema co sie forsowac bo to na zdrowie nie wyjdzie.
Ja tez na poczatku myslalam ze padne po 5 minitach cwiczen. Z kazdym dniem bylo lepiej. U Was tez bedzie tylko nie mozecie sie poddawac. Juz napewno nie robic nic poza swoje sily bo szybko sie zniechecicie.

Ja na sniadanie dzisiaj 2 suche chlebki (wasa) z serkiem light i salatka z pomidora i ogorka.
Na obiad to co wczoraj czyli pizza, pyyycha.

Kurcze jak Wy tak malo jecie to zeby Wam to nie wrocilo z podwojona sila...
Niewiem, nie znam sie na tych dietkach.
Juz napewno nie mozna jesc po nich tak samo jak przed. Schudnac jest trudno, ale utrzymac wage chyba trudniej. Wiem bo juz mi sie kilka razy nie udalo:zawstydzona/y::happy:
 
no milka dokladnie, potem trzeba uwazac na to co sie je, ale z jednej strony to dobrze bo czlowiek nauczy sie odpowiednio i zdrowo jesc :D
 
tak dokladnie, trzeba pozniej uwazac co sie je
a moj obiadek dzis to salatka, piers kurczaka gotowana, jajka na twardo o cebulka i majonez:-)..................zartowalam jogurt naturalny
na kolacje zjem piers kurczaka maczana w jogurcie i obtoczona w otrebach, posiedzi to w piekarniku , mam nadzieje ze bedzie pycha, robie to pierwszy raz
Ja tylko do jutra na bialku, w niedziele dochodza juz mi warzywka:-):-), mniam, mniam uwielbiam warzywka
no no milka wymiata z cwiczeniami, jeszcze troszku i by berni damy rade cos wiecej z siebie wykrzesac:-D
 
Ja efekt jojo poznalam....... jak bylam w ciazy :-D do 5 miesiaca chudlam, a potem przyszlo ze zdwojona sila i ostateczny wynik byl az 13 kg :confused2: w ciagu 4 miesiecy to duzo... :baffled:

super ze wam sie udaje :-)
 
Dla tych cwiczacych:
Tluszcz wazy mniej niz miesnie!
Dlatego nie zrazajcie sie, jesli cwiczac codziennie nie tracicie na wadze:tak:
Zapewniam, ze w takim wypadku wymiary sie zmniejszaja:tak:
 
no no milka ty potrafisz pocieszyc czlowieka
no ja juz po kolacyjce, kurczaczek wyszedl pysznie i do tego szklaneczka kefirku:-D:-D
berni jak twoj dzionek
hague wiem co to jo jo milalam go kilka razy, niestey. tobie to dobrze taka szczuplutka:tak::tak:. trzymaj za nas kciuki

a powiedzcie mi kobitki gdzie mozna centymetr zakupic
 
no powiem Wam, ze jest duzio lepiej niz wczoraj, nie czuje glodu a juz ta godzina... no obysmy i my daly rade Z cwiczeniami :D

powoli sie uda... pamietajcie jutro wazenie :D hah
 
reklama
Sczuplutka? Ej prosze was :no::no::no: to tylko sie tak mowi, jak sie tej drugiej osoby nie widzi :-) dupa i uda robia swoje, tam chyba najwiecej tego siedzi heheh:baffled:
 
Do góry