reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

Hej dziewczynki. Ja wpadam na chwilę pochwalić się że spadł mi kilogram od ostatniego ważenia w zeszła sobotę. Czyli już 2 kg przez 2 tyg. Bardzo mnie cieszy ten widok i zadowala rezultat bo chciałabym raczej bezpiecznie chudnac 1kg/tydz i prowadzić normalne życie. fajnie, że póki co mi się udaje! Odkąd jest mama u nas to niestety nie mam czasu na cwiczenia ale dietki się trzymam.

Dziś obiad był z take away ale wybrałam chińskie; ryż i warzywa i krewetki na parze. Jak na kupne wcale chyba nie jest źle mogło być gorzej. A tak na dobre chleb zastąpiłam deskami wasa i już nawet przywyklam ;)

Jak już mama pojedzie będę częściej pisać . Gratuluję wam wszystkim waszych wielkich osiągnięć. To dopiero początek a już lecimy jak burza!! Razem napewno nam sie uda !
 
reklama
No ja po obiedzie.... :) bylo dzisiaj tego tyle ze az nie dojadlam... warzywa i dwie gotowane piersi z kurczaka... :D za duzo tego...

Teraz czas sie troche poruszac :)

Ayni powodzenia :)
 
no to dziewxczyny ja tez zaczynam od poniedzialku :-) zebym tylko wytrwala....
Berni poczytalam tez o dietach i chyba przylacze sie do twojej diety, rygorystyczna ale maja byc efekty.....zastanawiam sie tylko co potem :eek: bede musiala bardzo uwazac zeby sie z nawiazka nie wrocilo.....stosujessz do tego jakies cwiczenia???? boje sie ze jakbym jednak schudla te 10 kilo jak pisza to zebym sobie skory z brzucha nie przydepla :-D jutro na zakupy....normalnie az mam stresa ;-)
 
Gosiu, mysle ze troszke przesadzaja z tym ze idzie 14 kg zrzucic, ja bardzo bylabym zadowolona np. 5kg. :) ale to pewnie zalezy jaka kto ma przemiane materi :)

Ja robie tylko kilka seri brzuszkow, aby ta skora wlasnie nie byla potem jeszcze gorzej obwisla niz jest :D hah

Mysle ze pozniej, najlepiej bedzie zastosowac 1500 kalori albo jadac 5 stalych niewielkich posilkow zeby nie powrocilo :)
 
Gosia trzymam kciuki i jeszcze raz poradze zawijac brzuch folia spozywcza przed cwiczeniem.:-) Naprawede dziala.

Ja tez sie boje tego zwisajacego brzucha:-( Narazie tragedia, ale widze, ze po kilku dniach z "brzuszkami" jest lepiej.
Ja dzisiaj skusilam sie na porcje cwiczen z pania Ewa Chodakowska. Polecam SKLAPEL:
Skalpel Ewa Chodakowska - YouTube Padam na twarz, ale jestem zadowolona z siebie:tak::-)

Na obiadek rybka z piekarnika.
 
ja mam specjalny pas ktory zakladam na brzuch i przy wysilku to miejsce poci mi sie jak... ostatnio wzielam zalozylam go na bieganko i jak wrocilam, to prawie caly tylek mialam mokry :nerd: (oczywiscie pas byl na brzuchu, ale wszystko sciekalo na dol:-D ) moj M. mi opowiadal jak chodzil na boks to przyszedl sie zapisac do nich taki grubasek i na kazdy sparing czy inne sesje zakladal zawsze ten pas i po miesiacu sadla nie bylo :szok: no ale wiadomo, boks strasznie wyczerpujacy jest.. ja kiedys na wii probowalam, to po 3 minutach nie mialam juz sily:-D
 
zakupy dziiaj zrobilam na caly tydz. dla siebie i teraz stresa mam czy wytrwam..............:nerd:
a ten pas to zakladacie tylko podczas cwiczen????? ja mam takie majty, siegaja pod same cycki i jak scisna to dychac ciezko :-D
Berni jak sie czujesz po tyg. diety????
 
reklama
Ja zakladam glownie podczas cwiczen, ale bywa i tak, ze chodze caly dzien bo to dziala jak pas sciagajacy. Wiem, ze taki mozna kupic specjalnie na brzuszek pociazowy:-)
 
Do góry