reklama

Disneyland Paryż

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez kajko, 11 Listopad 2008.

1. kajko

kajko mama sierp. 04 marzec 07

Czy był może ktoś z Was lub waszych znajomych w Disneylandzie w Paryżu? Chciałabym tam zabrać dzieci w przyszłym roku i dlatego chętnie poznałabym opinie rodziców, którzy tam byli.

Jaką formę podróży wybraliście: samolot, czy może samochodem??Wycieczka zorganizowana, czy sami z dziećmi?
    No i jakie wrażenia??? jaki hotel, na ile dni warto pojechać??

2. Lolka777

Lolka777 mama dwulatka

nie byliśmy, lecz bardzo bym chciała zabrać tam Lewka:-)

3. reklama
  4. Izabelinda

Izabelinda Mama Dominisia i Patrysi

Ja byłam z synem, zatrzymaliśmy się u mojej koleżanki pod Paryżem. Pozwiedzaliśmy kilka dni a na ostatni dzień zarezerwowaliśmy bilety do Disneylandu. Było fajnie mimo że chwilami padało i nie zdążyliśmy skorzystać z wszystkich atrakcji. Jednak mimo że koszt jest spory to polecam hotel na terenie parku rozrywki, goście dostają specjalne opaski, stają w specjalnych, krótszych kolejkach i podczas gdy zwykli turyści kończą zabawę o którejś tam godzinie (już nie pamiętam, chyba 20) to dla tych specjalnych atrakcje są czynne dłużej i dłużej można z nich korzystać.

5. kajko

kajko mama sierp. 04 marzec 07

Izabelinda:-) na ile dni najlepiej się tam wybrać, żeby zobaczyć wszystko lub prawie wszystko??w jakim miesiącu tam byłaś?

6. Izabelinda

Izabelinda Mama Dominisia i Patrysi

Witaj ponownie Kajko :)

Byłam w czerwcu akurat na koniec roku szkolnego. Na Disneyland poświęciliśmy tylko jeden dzień i było to stanowczo zbyt mało. Ale ile potrzeba by zobaczyć wszystko i skorzystać z wszystkich karuzel, kolejek itd? Nie wiem? Dwa, trzy?
    Polecam dom lalek, kolejkę Indiana Jones, dom duchów, Piotrusia Pana, tunel wodny z piratami oraz dla dorosłych taką mega wyrzutnię rakiet (mocne doznanie, koleżanka ułamała sobie zęba tak ją wytrzęsło). Dominikowi podobało się jeszcze w kinie 3D, bardzo realistyczne przeżycie.

7. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Ja mysle ze jeszcze ta przyjemnosc zycia w Paryzu mnie nie ominie,zwłaszcza teraz kiedy staram sie o wycieczke w konkursie
    Nagrody - Astra.com.pl

8. mysza z krk

mysza z krk Początkująca w BB

Witam,
    ja też się wybieram do disneylandu w przyszłym roku - maj lub czerwiec. I szukam tak po wszystkich stronach internetowych czy któreś biuro podróży oferuje taką wycieczkę co by mnie zainteresowała ale z marnym skutkiem. Bo jak są to albo przejazd autokarem i zwiedzanie Paryża (w sumie trwał to 6 dni, w tym tylko jeden dzień:szok: na disneyland) albo przyjazd na "własna rękę".
    A mnie by interesowała wycieczka zorganizowana czyli: przelot samolotem + pobyt hotelu na terenie disneylandu przez 4 dni.
    Gdyby ktoś miał namiary na jakieś dobre, sprawdzone biuro turystyczne to napiszcie.

9. Muszelka05

Muszelka05 Fanka BB :)

mysza - Przelot i tak bedziesz miala rejsowymi lotami, bo czarterow nie ma do Paryza. A hotel mozesz zarezerwowac sama. Hotel rowniez moze zalatwic lub doradzic transport z lotniska. Plusem takiej opcji jest mozliwosc negocjowania cen za hotel. Obecnie wszedzie mozna sie targowac (oczywiscie oprocz Polski!:wściekła/y:). Ja w Grecji wytargowalam za luksusowy pobyt znizke 50%! Moze lataja jakies tanie linie do Paryza - tez warto sprawdzic. Watpie abys znalazla oferte od biura podrozy na samolot i hotel taniej niz to sobie mozesz sama zorganizowac. A dodatkowo rezerwujac indywidualnie pokoj napewno dostaniesz lepszy standart. Wycieczki zazwyczaj dostaja to co najgorsze w hotelach (mam kolezanke w duzym, miedzynarodowym biurze podrozy i wiem cos na ten temat; osobiscie juz dawno zrezygnowalam z "wycieczek").
    Mozesz tez wszystko zalatwic przez polskie (nie wiem czy sa, slyszalam, ze nie) lub zagraniczne biuro podrozy indywidualnych. Oni zalatwiaja wszystko i przesylaja Ci gotowy plan Twojej podrozy. W sumie Ciebie to drozej nie kosztuje, bo oni maja prowizje od hoteli i przewoznikow. Taki agent tez potrafi znalezc najtansze polaczenia lotnicze na calym swiecie. Czesto maja wieksze mozliwosci niz my. Ja od lat korzystam z uslug jednego agenta i bardzo sobie chwale.
    Powodzenia

10. reklama
  11. mysza z krk

mysza z krk Początkująca w BB

Muszelka
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. I przyznaję, że mi pomogłaś i rozjaśniło mi się w niektórych kwestiach. A co do tego agenta to mogłabyś mi dać namiar na meila prywatnego?
    Z góry dziękuję.

12. Muszelka05

Muszelka05 Fanka BB :)

W PL nie znam. Moj tez Ci nic nie da, bo oni obsluguja firmy (i ich rodziny). Jesli interesuje Ciebie agent tu z SWE to dam Ci namiary. To jeden z nich, chyba nawet miedzynarodowa siec. link: Select Travel Znajde jeszcze jedna taka siec, do ktorej ta agencja nalezy (moja tez). Ale to dopiero w weekend.

Poleć forum