reklama

Djembe...??

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez potworek.pl, 6 Marzec 2007.

1. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Witam:)
    A może jest ktoś, kto interesuje się grą na djembe?? Bądź jakimś innym bębnie??
    Ja jestem zafascynowana grą na djembe, sama próbuję grać na moim wymarzonym bębenku, choć teraz nie bardzo mam jak, bo Oliwka niekoniecznie lubi taki hałas ;-) .Ale jak będzie trochę starsza to na pewno wrócę do "plumkania" (he he, tak to nazwał ktoś z moich znajomych :laugh2: ).
    Pozdrawiam

2. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

czesc :) ja pogrywałam kiedys czesto i gesto :) .teraz czekam az bedzie ciepło i bede chodzic z synkiem grac na jakies polany .Mały sie bawi a ja " plumkam " Jakis czas temu też robiłam fireshow .

pozdrawiam l4dy :)

3. reklama
  4. potworek.pl

Hejka L4dY :-)
    A możesz napisać coś więcej na ten temat?? Skąd Ci się to w ogóle wzięło?? I czy może chodziłaś na warsztaty dla bębniarzy czy raczej sama uczyłaś się grać??
    Bo ja to sama dla siebie pogrywam i póki co to mi wystarcza ;-) .Kiedyś myślałam o warsztatach bębniarskich ale w mojej okolicy takowych brak :-( .A moja fascynacja djembe wzięła się przede wszystkim z wielkiej miłości do reggae i rastafarianizmu :-)

pzdr

5. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

hmm...kiedys bardzo dawno temu za czasów studenckich , koncertowych i dredów po pas...samo wyszło :) Uczyłam sie od znajomych z którymi mieszkałam , studiowałam itp:) potem sama sobie dudniłam i tak zostało :)
    ....ślub , włosy poszły ciach ciach , poród ...maluszek ...teraz włosy juz sa takie ze ....w sobote ide znowu sie zdedowac :)

co do bebnów to fajna sprawa jak sie ma z kim podudnic ..oh..super super wtedy jest :)
    Niestety u mnie w mojej miescinie chyba jest jeden koles ....ale on ma raptem 18 lat ...a ja niebede ganiac < stara baba > i sie go pytac czy miałby ochot podudnić ze mna .
    Wiec plan jest taki ..jak tylko bedzi ena tyle ciepło to pujde z synkiem i mezem na akies polany i sobie bede grała a chłopaki niech sie bawia :)

pochwale sie że moj synek jest bardzo rytmiczny mimo swojego młodego wieku :) i jak mu cos wygrywam to bardzo fajnie mu idze " tuptanie z nózki na nózke ..wiec moze z niego wyrosnie ...muzyk ;)

6. potworek.pl

Och, dready...Do niedawna sama miałam ;-) Już po raz drugi,he he.Za pierwszym razem dbałam,szanowałam i było ok,ale w końcu rozczesałam (boshe,ból okropny,gorszy niż przy robieniu).Drugi raz zrobiłam dredki,ale po 2 miesiącach nie miał kto mi ich dokręcać,sama nie dawałam rady,więc po roku obcięłam...Poza tym doszła też presja innych-bo jak to tak,żeby młoda mamusia z czymś takim na głowie chodziła :eek:
    A muzyki jakiej słuchasz ?? Jeśli można wiedzieć :confused:

7. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

co do presji wiazanej z dredziorami to ...jakos nie odczuwam . Moja rodzina jest przyzwyczajona juz do nich . pozatym tłumacze to sobie ze jestem dorosłą osoba mam swoja rodzine i sami z meżem decydujemy o tym jak ma ona wglądać :)
    Muzyka muzyka......w domu duzo " metalu " < moja połowica > ah..czasami juz mam dosyc bo mnie boli głowa :( niestety mąz zaraził nią naszego synka ..i teraz mam machanie głową w rytm ;) i dziwne ruchy ciała synka ;) ale to może i dobrze ..niech dziecko sie rozwija hahaha

a u mnie ...acid jazz , goa ,reggae , roots ...takie kręgi :)

pozdrawiam

8. potworek.pl

No to spoko. Ja to np. zakochana też jestem w piercingu, miałam kolczyk w pępku, brwi, 3 w uszach, do tej pory mam w nosie (marzył mi się w brodzie, kiedyś na języku), ale ostał mi się tylko ten z noska :-( .Bo to, bo tamto, bo nie wypada...Niedobrze już mi było od tych tekstów i dla własnego świętego spokoju wyciągnełam co się dało i luzik ;-) .
    Co do muzy to kocham reggae, ale słucham w sumie wszystkiego.Mam swoje jakieś tam utworki różnego typu i zapodaję je sobie np. jak jadę autem (np. Mezo,Sumptuastic,Marylka Rodowicz, he he he ), ale jak już słyszę reggae, to cała moja dusza śpiewa, tańczy i w ogóle ;-) .Po prostu chce mi się wtedy żyć :tak:
    A mój bęben czeka do wiosny, he he, bo jak wyskoczę na podwórze i zacznę plumkać to...będzie faaaaajnie !!! ;-)

9. Blacktine

Blacktine Początkująca w BB

Trafiłam tu przypadkiem, ja nie mam jeszcze dzidzi hehe jeszcze długa droga przedemną. Intersuje mnie gra na djembe, po prostu chciałabym zacząc grac moze ktos by mnie obcykał z tym zanim się za to zabiorę co? błagam... jakby co to gg 7657380 xD Pozdrawiam wszystkie mamusie^^

10. reklama
  11. potworek.pl

12. potworek.pl

:baffled: :sick: :eek: :wściekła/y: Nie umiem wkleić linka :wściekła/y: :eek: :sick: :baffled:

Poleć forum