reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla czego

dorota321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2012
Postów
33
Witam mam pytanie dla czego moj watek zostal zamkniety,jak prosilam o pomoc,duzo jest tu osob co sa na kilku forach,a wiadomo ze ja tez bylam,jakos to ze smakiem lub nie zostalo przyjete,a nagle zoslal moj watek zamkniety bez zadnych wyjasnien kakretnych,tylko tak sobie pstryk.Jak ktos pomogac nie chce to nie pomaga,ale czegos tu nie rozumiem.
 
reklama
Dorotka zeby uzyskac pomoc, nalezy przeslac dokumenty potwierdzajace Twoja sytuacje do redakcji. Mamy na forum maja wielkie serca, a redakcja chce je ustrzec przed naciagaczami ktorych niestety nie brakuje...
Mysle, ze najlepiej bedzie napisac do redakcji i udokumentowac pomoc jakiej potrzebujesz i nie ma co sie obrazac ;-)
 
Myszka ja pomocy na razie za bardzo nie chce latwo nie jest ale jakos sobie radze,gorzej to bedzie w chlodne dni,ja tu juz mialam swoj watek i dokumety przesylalam,tylko pytam czemu zostal moj watak zamkniety bez podstaw.
 
Dorotka nikt bez powodu nie zamyka tematow, jakies przeslanki ku temu musialy byc. Rozumiem, ze mozesz czuc sie oburzona ale najlepiej jest po prostu zapytac, a nerwy trzymac na wodzy... nie pomagaja w niczym tylko sie postarzejesz przedwczesnie ;-) i zrazisz do siebie ludzi dobrej woli ;-)
 
Myszka ja sie nie denerwuje,bo szkoda zycia na to tylko mnie dziwi zamkncie watku mojego,ja powod znam tak jak by ,jakas wscipska osoba oczernila mnie,ale zadnych kakretetuw to nie bylo,tylko jej nagoni na mnie,jej slowa,przeciwko mnie,ale to jej bzdety,ale sa tacy co uwierzyli.
 
doroto-po 1 to sie nie unos tak bo jest post ktory nalezy przeczytac zanim sie zalozy ewatek z prosba o pomoc,twoj zostal zakmniety bo najpierw sie zglasza do administratora forum z prosba,przeayla dokumenty i wtedy sie zaklada watek,chodzi tu o pewnosc ze ktos prosi w slusznej sprawie a nie np wyludza:-( roznie bywa,dltego poczekaj cierpliwie tak jak ja tez czekalam i kazdy kto chce zalozyc watek
 
przepraszam ze sie wtrace ale pamietam Twoj watek i postawe bardzo roszczeniowa. mialam wrazenie takie ze jak juz tutaj napisalas to oczekujesz ze pomoc poleci ot tak.

zapewne watek zostal zamkniety/usuniety bo nie przeslalas dokumentow potwierdzajacych Twoja sytuacje do redakcji portalu. wiec teraz czemu sie unosisz? nie rozumiem.
 
Przepraszam,ale czy nikt mnie nie rozumie ja tu nie prosze o zadna pomoc,czy to jasne,ja sie nie unosze,i o jakie komu chodzi roszczenia,juz sa naskoki na mnie,ale po co,ja zadalam ,tylko pytanie,co sie juz tyle razy powtazam dla czego usunieto moj watek i tyle,a zaczyna sie juz krytyka.
 
reklama
Przepraszam,ale czy nikt mnie nie rozumie ja tu nie prosze o zadna pomoc,czy to jasne,ja sie nie unosze,i o jakie komu chodzi roszczenia,juz sa naskoki na mnie,ale po co,ja zadalam ,tylko pytanie,co sie juz tyle razy powtazam dla czego usunieto moj watek i tyle,a zaczyna sie juz krytyka.
z tego posta to widze samo unoszenie sie i pretensje....
 
Do góry