reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

reklama
jak tylko będę mieć siłę to chętnie wam poszyję. Bo ja kocham szyć. To jest moja największa pasja bez której moje życie nie miałoby sensu. Jak pół roku temu oddałam maszynę na dwa miesiące do naprawy to czułam się jak bez ręki. Więc pozyczyłam od mamy:tak::tak:
 
No to Weroniczka jak tylko bedziesz miała czas i natchnienie to ja sie napewno uśmiechne do Ciebie o taki pajacyk... Marzy mi sie taki kombinezonik na zime z tego takiego puchatego ciepłego materiału... we wzorek np: Krówki, Zeberki, albo Żyrafki...
Czy coś takiego tez potyrafiła byś uszyć..? Oczywiście mówimy tu o uszyciu za kase;-):tak:
 
ataata z uszyciem nie ma problemu. Problem jest z materiałem. Bo mimo duzej ilości sklepów z tkaninami tak naprwdę mało jest ciekawych materiałów tego typu. Ale jeśli znajdziesz taki to daj znać a ja Ci powiem ile trzeba kupić i uszyję dla twojej dzidzi.
 
No no Weroniczko odwazna jestes bo teraz to chyba musisz juz firme zalozyc;-):-D
ja oczywiscie tez bardzo bym chciala kupic od Ciebie taki kombinezon misia lub kroliczka z uszami i ogonkiem. Cos takiego jak Ataata pokazywala:tak::tak::tak:
 
No to Weroniczko jesteś Wielka!!!
W takim razie wyrusze w rajd po sklepach z materiałami i jak coś znajde to od razu do Ciebie bede sie zgłaszać:tak: Boże nawet nie wiesz jak sie ciesze, bo zawsze marzyłam żeby dzieciątko miało takie miśkowate ubranka.... wtedy tak słodko wygląda....
A ten kombinezonik to chodzi mi oto żeby był cos w stylu tego misiaczka białego co ostatnio wklejałam...
Super Ciesze sie Przeogromnie:tak::-)

O coś takiego.... jeśli sie będzie dało oczywiście, tylko w takim rozmiarze żeby jeszcze jakis dresik pod spód dało sie ubrać. Ale to jak cos to sie jeszcze bedziemy dogadywać jak materiał upoluje:tak:
 
Oj tak ja też sie uśmiecham do Ciebie Weroniczka w sprawie ubranka, taki kombinezon jest śliczny a na zimę w sam raz:-):-):-)
 
ojojoj weronika ja nie wiem czy to był dobry pomysł z przyznaniem sie do tego ze jestes krawcowa i ze jakby co to mozesz cos uszyc.....

bo ja jestem kolejna w kolejce haha:tak:;-)
 
Weroniczka a ja też mogłabym się załapać do tej kolejeczki która się do Ciebie ustawiła:zawstydzona/y:;-):-):-) Uwielbiam takie cudeńka:happy2: Ataata takie materiały widziałam w M1 mieszkam obok wiec jestem tam niemal codziennie ale 100% pewności nie mam czy to dokładnie to samo co na fotce;-)
 
reklama
Haha jak to dobrze, że jestem PIERWSZA w kolejce :-p:-p:-p

No ładnie ładnie potem Aneczka, dota, viki i Doticzka.... a podejrzewam że to jeszcze nie koniec...;-) Faktycznie Weroniczka mogłaś nic nie mówić:-D:rofl2::happy2:


O dzieki Doticzka bo właśnie mi gdzieś świtało, że widziałam te materiały... a to było w M1:-D Ale najpierw pójde na Tomex tam też jest sklep z tkaninami, koleżanka tam pracowała, może mają cos takiego, a jak nie to w M1 na bank są:tak:
 
Do góry