reklama

Dla dziewczyny na urodziny

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Pomelo93, 26 Czerwiec 2016.

1. Pomelo93

Pomelo93 Początkująca w BB

Jakim prezentem mógłbym zaskoczyć swoją dziewczynę? Chcę kupić jej coś na urodziny, coś oryginalnego. Pomożecie?

2. Pomelo93

A to już nie można pisać o czymś innym? Szczególnie w dziale "rozmowy o WSZYSTKIM"?

• Niezbyt mądre Niezbyt mądre x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. Pomelo93

A czemu nie?
    I nie rozumiem problemu. Nie interesuje Cię ten wątek to go nie czytaj i tyle.

5. Pomelo93

Spamujesz to Ty, robiąc OFF TOP w moim wątku.

6. Pomelo93

Dzięki za wypowiedź w temacie ! :yes:
    Hm, wygląda to całkiem ciekawie. To jest jakiś kryształ, tak? Motyw połączenia ze świecznikiem bardzo na plus, bo moja dziewczyna lubi świeczki i tego typu rzeczy. A gdzie to można kupić?

7. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Dziecko jej zrob! :D

8. viola898

viola898 Początkująca w BB

książka, biżuteria, płyta CD, woda toaletowa,

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja w kwestii prezentów zawsze polegam na ofertach sklepów internetowych bo jest większy wybór, korzystniejsze ceny i zawsze znajduje to czego szukam. Ostatnio szukałam prezentu dla mojej teściowej i znalazłam świetna ofertę na stronie domodi z ubraniami od Vero Moda i bardzo się ucieszyła bo to bardzo dobre jakości ubrania.

Ostatnia edycja: 5 Sierpień 2016
  10. reklama
  11. Natka999

Natka999 Zaciekawiona BB

Dla dziewczyny dobrym prezentem będzie torebka, każda z nas je uwielbia. Ja kupiłam sobie w Link do: Manzana śliczną listonoszkę- są teraz bardzo modne, a oni mają dobej jakości i jest teraz wakacyjna promocja.

12. pullko

pullko Zaciekawiona BB

Poleć forum