reklama

Dla Jotki21 - Całym serduchem z Tobą i Twoim synkiem- Wszystkie BB ciotki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2013' rozpoczęty przez trytytka, 13 Grudzień 2012.

1. trytytka

trytytka Fanka BB :)

Jotka tak jak już pisałam w głównym wątku, cały czas myślę o Was i wiem to, że wszystko będzie dobrze!!! Urodziłaś kawał chłopa (1,2 kg no już nie przelewki;)), na pewno bardzo silnego!! Pamiętaj, że zawsze możesz tutaj się wypłakać, wygadać, podzielić wątpliwościami!!

A my z niecierpliwością bedziemy czekały na wiadomości o małym i o tym jak się czujecie z mężem!! Na pewno będą to same dobre wieści!!!

2. maryńka

maryńka Fanka BB :)

Jotka moja znajoma (Japonka) opowiadala mi dzisiaj, ze urodzila synka w 29 tyg 2 dniu i wazyl 1400 kg. Obecnie ma 2 latka i rozwija sie prawidlowo ;-) kciuki za Was i lekarzy zacisniete mocno:tak:

3. reklama
  4. Mru

Mru Fanka BB :)

Tulę mocno i jestem z Wami myślami!
    Zaciskam kciukasy

5. madziaa21

madziaa21 Fanka BB :)

Jotka trzymam kciuki za Ciebie i Małego, niech rośnie szybko i zdrowo :tak:

6. agula :)

agula :) Fanka BB :)

Jotka - myślami jesteśmy z Wami - synek na pewno silny chłopak i szybko sobie poradzi ;)

dawaj znac co u Was!!!!!!!!!!!!!!!!

7. Szczebiotka

Szczebiotka Fanka BB :)

Jotka i ja myślami jestem przy Wami. Życzę Wam dużo sił, wierzę, że Wasz Synek da sobie radę i już niedługo będziesz go tulić w ramionach.
    Co zaś się tyczy szczęśliwych historii to ja byłam nianią dziewczynki, która urodziła się w 24tyg i ważyła 0,5kg a pozanałam ją jako radosną i zdrową 5latkę

8. truskafffka

truskafffka Fanka BB :)

Jotka i ja dołączam zaciśnięte kciuki całej mojej rodzinki :) Synek silny chłopak, walczy pięknie i z każdym dniem będzie silniejszy :)
    Jesteśmy z Wami :)

9. Kania78

Kania78 ...

Jotka jestem myślami z Wami, bardzo mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze :-) Twój Maluszek to dzielny chłopczyk a Tobie dużo sił życzę i ślę moc pozytywnej energii.

10. reklama
  11. betina79

betina79 Fanka BB :)

jotka21 maluszek tak jakby czekał az rodzice się pobiorą i juz na świat mu się spieszyło :) ale na pewno wszystko bedzie dobrze, z tego co piszesz to zuch chłopak, 1,2kg piękna waga. Czekamy na wieści od Was!

12. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Kochana my wszystkie trzymamy kciuki i wiemy ze bedzie dobrze &&&&&
    Czekamy na wiesci !!!

Poleć forum