reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla Jotki21 - Całym serduchem z Tobą i Twoim synkiem- Wszystkie BB ciotki

trytytka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2012
Postów
545
Jotka tak jak już pisałam w głównym wątku, cały czas myślę o Was i wiem to, że wszystko będzie dobrze!!! Urodziłaś kawał chłopa (1,2 kg no już nie przelewki;)), na pewno bardzo silnego!! Pamiętaj, że zawsze możesz tutaj się wypłakać, wygadać, podzielić wątpliwościami!!

A my z niecierpliwością bedziemy czekały na wiadomości o małym i o tym jak się czujecie z mężem!! Na pewno będą to same dobre wieści!!!
 
reklama
Jotka moja znajoma (Japonka) opowiadala mi dzisiaj, ze urodzila synka w 29 tyg 2 dniu i wazyl 1400 kg. Obecnie ma 2 latka i rozwija sie prawidlowo ;-) kciuki za Was i lekarzy zacisniete mocno:tak:
 
Jotka i ja myślami jestem przy Wami. Życzę Wam dużo sił, wierzę, że Wasz Synek da sobie radę i już niedługo będziesz go tulić w ramionach.
Co zaś się tyczy szczęśliwych historii to ja byłam nianią dziewczynki, która urodziła się w 24tyg i ważyła 0,5kg a pozanałam ją jako radosną i zdrową 5latkę
 
Jotka i ja dołączam zaciśnięte kciuki całej mojej rodzinki :) Synek silny chłopak, walczy pięknie i z każdym dniem będzie silniejszy :)
Jesteśmy z Wami :)
 
Jotka jestem myślami z Wami, bardzo mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze :-) Twój Maluszek to dzielny chłopczyk a Tobie dużo sił życzę i ślę moc pozytywnej energii.
 
jotka21 maluszek tak jakby czekał az rodzice się pobiorą i juz na świat mu się spieszyło :) ale na pewno wszystko bedzie dobrze, z tego co piszesz to zuch chłopak, 1,2kg piękna waga. Czekamy na wieści od Was!
 
reklama
Do góry