reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla Jotki21 - Całym serduchem z Tobą i Twoim synkiem- Wszystkie BB ciotki

reklama
Kochana bardzo ale to baaardzo mocno trzymam za Was kciuki!! Twój synek to rzeczywiście prawdziwy przystojniak, ma prześliczne oczka!! Życzę Wam jak najlepiej, Tobie dużo siły, niech Dawidek czerpie z życia co najlepsze, wierzę w szczęśliwe zakończenie tej historii. Rozumiem Twoje rozdrażnienie, sama mam koleżankę, która 2 miesiące przed terminem urodziła synka - chłopak zdrów jak rybka, Wam też się uda!! A Dawidy to krzykacze, mój brat to mały drań był, który był meeega absorbujący :D
 
muszę napisać to samo co pewnie napisze każda z nas. Patrząc na twojego synka widzę cudownego i ślicznego chłopca. I ja również czuję że będzie zdrów! przesyłam moc całusków dla was i będę o was myśleć mocno! a Dawidek naprawdę jest wspaniały!!!!
 
Dziękuję Jotka że się odezwałaś, pokazałaś nam swojego Największego Skarba :) Piękny Jest :)
Dawid od początku dzielnie walczył i jestem dobrej myśli, wyrośnie na wspaniałego mężczyznę :)
trzymam za was mocno kciuki i myślę o was.
dla małego moc buziaków :** Muuułaaaaa :**
 
Jotka z całego serca życzę Wam jak najlepiej i gdy widzę Twojego Dawidka czuję że wszystko będzie dobrze :-) Chłopiec jest silny, dzielny i cudowany. A Wam dużo sił, jako rodzicom życzę, by przetrwać te trudne dla Was chwile.
 
Jotka bądź dobrej myśli!!! Przecież to najważniejsze by wierzyć, że będzie dobrze. Zobacz jaki Dawidek był kruszynka jak się urodził...malutki, bezbronny...Ale silny, walczył dla siebie i dla Was:). Wygrał już raz to kolejne bitwy tez wygra! Dziękujemy, że napisałaś. Dla nas to też było ważne, bo każda z nas w serduchu wiedziala, że będzie dobrze, ale potrzebowałyśmy potwierdzenia, żeby się uspokoić.
Jesteśmy ciągle z Tobą :*
 
jotka - Dawidek jest śliczny po prostu!!!!
ja tez mocno wierzę, że wszystko będzie ok - na pewno wyrośnie na małego supermena ;)
prosze - wpadaj czasem i daj znac jak się miewacie!!!!! by my naprawdę o Was myslimy i trzymamy kciuki z całych sił :tak:
nie daj się depresji, bo masz wspaniałego synka....
 
Jotka za Dawida cały czas mocno trzymam kciuki!!!
Wam życzę dużo sił do walki o lepsze jutro!!!:-)
 
reklama
Do góry