reklama

Dla mojego brata.

Temat na forum 'Pożegnania' rozpoczęty przez em_x, 11 Wrzesień 2010.

1. em_x

em_x Zaangażowana w BB

Nie znałam nigdy mojego brata, mojej prawdziwej rodziny. Dopiero niedawno po raz pierwszy rozmawiałam przez telefon ze swoję biologiczną matką. Kobieta była w totalnej rozpaczy, jakby życie z niej uszło. W tym roku zmarł jej 14letni syn, mój brat. Utopił się. Zawsze marzyłam o młodszym braciszku.. jak usłyszałam o jego śmierci po prostu nie wiedziałam co ze sobą zrobić.. chciałabym żeby wiedział jakos, że chociaż go nie znałam to myślę o nim i nie przechodzę obojętnie obok jego śmierci..
    Dla Ciebie braciszku ♥.. szkoda, że nie dane było nam się poznać..

2. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

bardzo Ci wspolczuje i przytulam...

Ostatnia edycja: 11 Październik 2010
  3. reklama
  4. em_x

em_x Zaangażowana w BB

tez Cię przytulam.. bardzo mocno.

nasze historie są w jakiś sposób podobne. Tez mam starszego brata, o 5 lat czyli ma teraz 35, ma na imię Tomek.. ale nie wiem, boję się odezwać, nie wiem jak porozmawiać. Nie wiem czy moja matka w ogóle powiedziala mu o mnie...
    w każdym razie jeszcze raz Cię przytulam i mocno współczuję..

5. xandii

xandii Mamy styczniowe 2007

bardzo Wam wspólczuje dziewczyny, swiatełko dla Waszych braci(*)(*)(*)

Okazuje się, że moje życie jest jednak bardzo proste... nie mam rodzeństwa, któregobym nie znała. Ale jak tak wczułam się w waszą sytuację to chyba chciałabym - nie : napewno chciałabym utrzymywać kontakt z rodzeństwem. Ale to bardzo indywidualna i osobista sprawa.... Trzymajcie się.....

Poleć forum