reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla mojego brata.

em_x

Aktywna w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2010
Postów
90
Miasto
Ramat Gan
Nie znałam nigdy mojego brata, mojej prawdziwej rodziny. Dopiero niedawno po raz pierwszy rozmawiałam przez telefon ze swoję biologiczną matką. Kobieta była w totalnej rozpaczy, jakby życie z niej uszło. W tym roku zmarł jej 14letni syn, mój brat. Utopił się. Zawsze marzyłam o młodszym braciszku.. jak usłyszałam o jego śmierci po prostu nie wiedziałam co ze sobą zrobić.. chciałabym żeby wiedział jakos, że chociaż go nie znałam to myślę o nim i nie przechodzę obojętnie obok jego śmierci..
Dla Ciebie braciszku ♥.. szkoda, że nie dane było nam się poznać..
 
reklama
tez Cię przytulam.. bardzo mocno.

nasze historie są w jakiś sposób podobne. Tez mam starszego brata, o 5 lat czyli ma teraz 35, ma na imię Tomek.. ale nie wiem, boję się odezwać, nie wiem jak porozmawiać. Nie wiem czy moja matka w ogóle powiedziala mu o mnie...
w każdym razie jeszcze raz Cię przytulam i mocno współczuję..
 
bardzo Wam wspólczuje dziewczyny, swiatełko dla Waszych braci(*)(*)(*)

Okazuje się, że moje życie jest jednak bardzo proste... nie mam rodzeństwa, któregobym nie znała. Ale jak tak wczułam się w waszą sytuację to chyba chciałabym - nie : napewno chciałabym utrzymywać kontakt z rodzeństwem. Ale to bardzo indywidualna i osobista sprawa.... Trzymajcie się.....
 
Do góry