reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dla przyszłych mam, aktualnie brzuchatych - gdzie rodzimy?

myself

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
mój poród tuż tuż i chciałabym rodzić na żelaznej, ew. na madalińskiego jak mnie odeślą
na inflanckiej pracuje mój gin do którego chodzę w medicover ale mimo remontu odstrasza mnie trochę brak OIOMu dla noworodków...zobaczymy

reklama

em36406

Zaangażowana w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
myself : Napisz proszę jak poszło, czy masz umówioną położną?. Ja bym chciała podobnie jak ty rodzić na żelaznej, ew. w Bielańskim, jak nie będzie miejsca to Solec, no i zostanie Inflancka jak mnie nigdzie nie przyjmą:(
Nie chcę płacić 1000zł za położną, która będzie tak naprawdę tylko przy porodzie, płacić 1000zł za miejsce w szpitalu to paranoja. Opieka w szpitalu powinna być bezpłatna.

mala.di

Miasto
Warszawa / Sochaczew
Rozwiązania
0
no właśnie, a ja potrzebuje czegoś dla osób nie zameldowanych w w-wie. za to bede sie zastanawiać nad porodem na inflanckiej, mają fajne pokoje do rodzenia, no i bezpłatne znieczulenie :p a to jest rzadkością z tego co widze

weronkazzz

tulęTolę
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
oj tak, za wszystko co chwile każą płacić... no a poród w prywatnej klinice to naprawdę, jakiś kosmos finansowy. wszystkie znajome, które stać było, twierdzą że warto i że rodzi się pysznie, ale aż tyle kasy to mi szkoda :(

weronkazzz

tulęTolę
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
tamtejsze kosztują chyba 1500 :baffled:
ale mnie bardzo zależało na fajnej położnej, więcej mam nadzieję nie wydawać!

Kiulik

Rozwiązania
0
jejku to widzę wcale nie takie proste wszystko.... też nie mam meldunku w wwie, nie mam pojęcia (jak się właśnie okazało) co to znaczy przezywać ciążę, poród w stolicy, daleko od domu...kiedy trzeba się interesować szkołą rodzenia, miejscem porodu itp?? ile wcześniej?? już na początku ciązy czy jak to wygląda??

Rysica

Mama Szymusia i Monisi :)
Miasto
Warszawa/Pruszków
Rozwiązania
0
Ja mam szczerą nadzieję na to, że będę rodzić na Żelaznej, skończyłam też Szkołę Rodzenia akredytowaną przez ten szpital, ale nie będę miała opłaconej położnej. W razie czego zawsze zostaje Karowa (tam mam swoją doktor prowadzącą, ale nie bardzo uśmiecha mi się tam rodzić) ewentualnie Inflancka...

reklama

Ansure

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Rysica - ja właśnie chcę rodzić na Karowej. Mam skontaktować się z położną w czerwcu. Trraz zaczęłam szkołę rodzenia na Inflanckiej - ale jest jednak trochę za daleko.
Kiulik - przede wszystkim zastanów się gdzie masz najbliżej. W Wawie jest trochę szpitali ginekolog.-położ. Najlepiej w wybranym szpitalu zacząć szkołę rodzenia (poznasz położną, otoczenie) - ja wybrałam inaczej bo poszłamtam gdzie jest za darmo. Ja interesowałam się szkołą rodzenia w 18-tym tygodniu i wtedy się zapisałam. Zaczęłam uczęszczać na zajęcia w 23 TC. Jednak jestem"najmłodsza" - na szkole są dziewczyny od 26 TC - 30 TC. Ja kierowałam się tym, że wolę chodzić do szkoły jeszcze z mniejszym brzuszkiem aby się nie męczyć ;).
To na tyle ode mnie :) A..na stronach niektórych szpitali są cenniki - warte lektury.
Weronkazzz- to gratuluję wybrania położnej. No ja jeszcze się zastanawiam nad Żelazną. Zobaczę czy spodoba mi się położna z Karowej :o

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Poradnik dla przyszłych mam Potrzebuję porady 9
A Pomoc finansowa dla przyszłych mam Potrzebuję porady 3
maruda202 Zajęcia ruchowe dla przyszłych mam Kraków 1
K Blogi dla przyszłych i obecnych mam Przyszłe mamy 0
P Blog dla przyszłych mam :) Ogłoszenia - Warszawa 1
K ankietka dla przyszłych mam. Wypełnicie? Przyszłe mamy 0
Z na pamiątkę dla przyszłych mam Młodziutkie mamy 1
J Warsztaty dla przyszłych mam Bydgoszcz Bydgoszcz 0
L4dY-bIrd Spotkanie z Doulą - Wrocław 15 sierpnia (Cykl bezpłatnych spotkań dla przyszłych Mam) Ogłoszenia - Wrocław 0
N DLA PRZYSZŁYCH MAM BLIŹNIAKÓW czyli co mozna bądz warto gromadzić już wcześniej Archwium mam bliźniąt i trojaczków i... 20
A ubrania dla przyszłych mam dowiozę GRATIS Legionowo 0
P Ratusz przyjazny dla przyszłych mam Legionowo 0
M Ankieta dla przyszłych i obecnych mam Zdrowa mama 0
S Produkty bogate w żelazo dla przyszłych mam :) Diety, diety 10
D Przyjęcie dla przyszłych mam ... Dzieci urodzone w październiku 2007 3
T Ciekawe stronki dla przyszłych Mam Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 13
L4dY-bIrd Warsztat noszenia dzieci w chustach dla przyszłych rodziców - Wrocław Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
F Fitness dla przyszłych mam.Zaproszenie. Ogłoszenia - Trójmiasto 0
J Warsztaty dla przyszłych rodziców Ogłoszenia Bydgoszcz 0
mary-beth Sprawy socjalno-urzędowe - poradnik dla przyszłych rodziców Mamy z Norwegii 9
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 39
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 8
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 28
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 9
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1622
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 5
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4