reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dla przyszłych mam, aktualnie brzuchatych - gdzie rodzimy?

mój poród tuż tuż i chciałabym rodzić na żelaznej, ew. na madalińskiego jak mnie odeślą
na inflanckiej pracuje mój gin do którego chodzę w medicover ale mimo remontu odstrasza mnie trochę brak OIOMu dla noworodków...zobaczymy
 
reklama
myself : Napisz proszę jak poszło, czy masz umówioną położną?. Ja bym chciała podobnie jak ty rodzić na żelaznej, ew. w Bielańskim, jak nie będzie miejsca to Solec, no i zostanie Inflancka jak mnie nigdzie nie przyjmą:(
Nie chcę płacić 1000zł za położną, która będzie tak naprawdę tylko przy porodzie, płacić 1000zł za miejsce w szpitalu to paranoja. Opieka w szpitalu powinna być bezpłatna.
 
no właśnie, a ja potrzebuje czegoś dla osób nie zameldowanych w w-wie. za to bede sie zastanawiać nad porodem na inflanckiej, mają fajne pokoje do rodzenia, no i bezpłatne znieczulenie :p a to jest rzadkością z tego co widze
 
oj tak, za wszystko co chwile każą płacić... no a poród w prywatnej klinice to naprawdę, jakiś kosmos finansowy. wszystkie znajome, które stać było, twierdzą że warto i że rodzi się pysznie, ale aż tyle kasy to mi szkoda :(
 
jejku to widzę wcale nie takie proste wszystko.... też nie mam meldunku w wwie, nie mam pojęcia (jak się właśnie okazało) co to znaczy przezywać ciążę, poród w stolicy, daleko od domu...kiedy trzeba się interesować szkołą rodzenia, miejscem porodu itp?? ile wcześniej?? już na początku ciązy czy jak to wygląda??
 
Ja mam szczerą nadzieję na to, że będę rodzić na Żelaznej, skończyłam też Szkołę Rodzenia akredytowaną przez ten szpital, ale nie będę miała opłaconej położnej. W razie czego zawsze zostaje Karowa (tam mam swoją doktor prowadzącą, ale nie bardzo uśmiecha mi się tam rodzić) ewentualnie Inflancka...
 
reklama
Rysica - ja właśnie chcę rodzić na Karowej. Mam skontaktować się z położną w czerwcu. Trraz zaczęłam szkołę rodzenia na Inflanckiej - ale jest jednak trochę za daleko.
Kiulik - przede wszystkim zastanów się gdzie masz najbliżej. W Wawie jest trochę szpitali ginekolog.-położ. Najlepiej w wybranym szpitalu zacząć szkołę rodzenia (poznasz położną, otoczenie) - ja wybrałam inaczej bo poszłamtam gdzie jest za darmo. Ja interesowałam się szkołą rodzenia w 18-tym tygodniu i wtedy się zapisałam. Zaczęłam uczęszczać na zajęcia w 23 TC. Jednak jestem"najmłodsza" - na szkole są dziewczyny od 26 TC - 30 TC. Ja kierowałam się tym, że wolę chodzić do szkoły jeszcze z mniejszym brzuszkiem aby się nie męczyć ;).
To na tyle ode mnie :) A..na stronach niektórych szpitali są cenniki - warte lektury.
Weronkazzz- to gratuluję wybrania położnej. No ja jeszcze się zastanawiam nad Żelazną. Zobaczę czy spodoba mi się położna z Karowej :o
 
Do góry