reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

dla rozwoju nauki :)

Dołączył(a)
7 Listopad 2008
Postów
1
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Szanowne Mamy, Szanowni Rodzice!
Jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na UAM w Poznaniu i od kwietnia bezskutecznie poszukuję dwujęzycznego, polsko-angielskiego dziecka, w wieku między 17tym, a 20tym miesiącem życia, niezbędnego mi do napisania pracy magisterskiej. Potrzebuję nagrań mowy dziecka do badań nad rozwojem mowy u dzieci wychowywanych jako dwujęzyczne.
Jeśli jesteście Państwo rodzicami takiego dziecka i jesteście gotowi poświęcić kilka godzin w miesiącu, przez ok 5 miesięcy, na nagrywanie i pomoc w rozszyfrowaniu mowy Waszego dziecka - bardzo proszę o kontakt na adres:
kaja.pietrusewicz@gmail.com
Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące mojej pracy, a po obronie gwarantuję Państwu udostępnienie egzemplarza mojej pracy magisterskiej - książki naukowej o Państwa dziecku:), wraz ze wszystkimi wykorzystanymi materiałami dźwiękowymi.
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry