reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

dla rozwoju nauki :)

Dołączył(a)
7 Listopad 2008
Postów
1
Miasto
Poznań
Szanowne Mamy, Szanowni Rodzice!
Jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na UAM w Poznaniu i od kwietnia bezskutecznie poszukuję dwujęzycznego, polsko-angielskiego dziecka, w wieku między 17tym, a 20tym miesiącem życia, niezbędnego mi do napisania pracy magisterskiej. Potrzebuję nagrań mowy dziecka do badań nad rozwojem mowy u dzieci wychowywanych jako dwujęzyczne.
Jeśli jesteście Państwo rodzicami takiego dziecka i jesteście gotowi poświęcić kilka godzin w miesiącu, przez ok 5 miesięcy, na nagrywanie i pomoc w rozszyfrowaniu mowy Waszego dziecka - bardzo proszę o kontakt na adres:
kaja.pietrusewicz@gmail.com
Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące mojej pracy, a po obronie gwarantuję Państwu udostępnienie egzemplarza mojej pracy magisterskiej - książki naukowej o Państwa dziecku:), wraz ze wszystkimi wykorzystanymi materiałami dźwiękowymi.
 
reklama
Do góry