reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

M

marul

Gość
Pytanie to jest właściwie retoryczne. Każdy facet powinien wpakować sobie do gardła pęto zwyczajnej kiełbasy umoczonej w starym majonezie i wtedy przekonałby się, co znaczy dla kobiety seks oralny i dlaczego ona go nie lubi.

Więcej na ten temat na Portalu o2

Na zachętę jeszcze jeden cytat:

Dziewczyna od razu widzi, o co takiemu chodzi. Patrzy jeden z drugim wzrokiem złapanego na kradzieży kur wsiowego przygłupa i nie wie, jak to powiedzieć. Oczywiście nie umył się wcześniej, bo po co, przecież jest czysty i pachnący, jak zawsze. Fuj! Nie można wymagać od człowieka, żeby się mył pięć razy dziennie z jakichś głupich powodów. Kobieta nie wie, co ma zrobić w takiej sytuacji, bo niesmak, który wywołuje w niej propozycja składana w taki sposób, jest nie do przezwyciężenia. Najczęściej więc udaje, że nie rozumie, o co chodzi, i zaczyna oglądać telewizję. Przy takim obrocie sprawy co bardziej zdecydowani faceci próbują zmusić kobietę do seksu oralnego, chwytając jej głowę obydwiema rękami, tak jak chwyta się arbuz w supermarkecie lub piłkę koszykową w sali gimnastycznej.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
Rozwiązania
0
1. Bo jest to bardzo męczące.
2. Trzeba uważać, żeby kochanego nie ugryźć (szczękościsk).
3. Smak nienależący do moich ulubionych.
4. Łatwiej się położyć i czerpać przyjemność.

Dla bardziej wrażliwych dodam, żeby potraktowały moją wypowiedź z przymróżeniem oka, gdyż niedawno na pewnym wątku opisałam coś równie skrótowo i dostałam źle zrozumiana, skrytykowana, pouczona i również dostałam wiadomość na priv od moderatorki....

M

marul

Gość
1. Bo jest to bardzo męczące.
2. Trzeba uważać, żeby kochanego nie ugryźć (szczękościsk).
3. Smak nienależący do moich ulubionych.
4. Łatwiej się położyć i czerpać przyjemność.
Właśnie takie baby, to znaczy kobiety, jesteście. Tylko dla siebie, eh...

netgirl

AapMeriJaanLijiyea..
Miasto
Ateny
Rozwiązania
0
eee to jest chyba ogromne uogolnienie ze kobiety nie lubia...
mysle ze znaczna czesc jednak lubi, no a jak sie nie umyl no to rzeczywiscie malo fajnie ha ha no ale wtedy to zagonic do lazienki :-D bo jak swoj chlop to wie o co chodzi i nieprzygotowany nie przyjdzie...

ANIA2608

Szczęśliwa żona i mamusia
Rozwiązania
0
Marul chyba kiepsko trafiałeś skoro nie znasz kobiet,które to lubią:-p

reklama

netgirl

AapMeriJaanLijiyea..
Miasto
Ateny
Rozwiązania
0
to w ogole jest dziwny temat, chyba moje pokolenie jednak jest bardziej wyzwolone i tyle... bo na prawde nie jest mi znajoma chyba nawet jedna dziewczyna co by miala jakies wielkie opory ......no moze z polykaniem jest roznie..

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry