reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez marul, 25 Sierpień 2008.

1. marul

marul Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pytanie to jest właściwie retoryczne. Każdy facet powinien wpakować sobie do gardła pęto zwyczajnej kiełbasy umoczonej w starym majonezie i wtedy przekonałby się, co znaczy dla kobiety seks oralny i dlaczego ona go nie lubi.

Więcej na ten temat na Portalu o2

Na zachętę jeszcze jeden cytat:

Dziewczyna od razu widzi, o co takiemu chodzi. Patrzy jeden z drugim wzrokiem złapanego na kradzieży kur wsiowego przygłupa i nie wie, jak to powiedzieć. Oczywiście nie umył się wcześniej, bo po co, przecież jest czysty i pachnący, jak zawsze. Fuj! Nie można wymagać od człowieka, żeby się mył pięć razy dziennie z jakichś głupich powodów. Kobieta nie wie, co ma zrobić w takiej sytuacji, bo niesmak, który wywołuje w niej propozycja składana w taki sposób, jest nie do przezwyciężenia. Najczęściej więc udaje, że nie rozumie, o co chodzi, i zaczyna oglądać telewizję. Przy takim obrocie sprawy co bardziej zdecydowani faceci próbują zmusić kobietę do seksu oralnego, chwytając jej głowę obydwiema rękami, tak jak chwyta się arbuz w supermarkecie lub piłkę koszykową w sali gimnastycznej.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 Sierpień 2008
  2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    1. Bo jest to bardzo męczące.
    2. Trzeba uważać, żeby kochanego nie ugryźć (szczękościsk).
    3. Smak nienależący do moich ulubionych.
    4. Łatwiej się położyć i czerpać przyjemność.

Dla bardziej wrażliwych dodam, żeby potraktowały moją wypowiedź z przymróżeniem oka, gdyż niedawno na pewnym wątku opisałam coś równie skrótowo i dostałam źle zrozumiana, skrytykowana, pouczona i również dostałam wiadomość na priv od moderatorki....

5. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ;-):-):-DOczywiście nie od "Naszej" kochanej Karolinny!!

6. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0

.dobrze że to dodałaś:-D;-).

7. marul

marul Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie takie baby, to znaczy kobiety, jesteście. Tylko dla siebie, eh...

8. netgirl

netgirl AapMeriJaanLijiyea..

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    eee to jest chyba ogromne uogolnienie ze kobiety nie lubia...
    mysle ze znaczna czesc jednak lubi, no a jak sie nie umyl no to rzeczywiscie malo fajnie ha ha no ale wtedy to zagonic do lazienki :-D bo jak swoj chlop to wie o co chodzi i nieprzygotowany nie przyjdzie...

9. ANIA2608

ANIA2608 Szczęśliwa żona i mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Marul chyba kiepsko trafiałeś skoro nie znasz kobiet,które to lubią:-p

10. reklama
  11. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak tylko to WY macie zawsze orgazm....

12. netgirl

netgirl AapMeriJaanLijiyea..

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to w ogole jest dziwny temat, chyba moje pokolenie jednak jest bardziej wyzwolone i tyle... bo na prawde nie jest mi znajoma chyba nawet jedna dziewczyna co by miala jakies wielkie opory ......no moze z polykaniem jest roznie..

Poleć forum