reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

ekstasia i Paulina1979 No cóż..napisałam tak ze swojego doświadczenia i osób które znam....oraz tego co przeczytałam na forum...Raczej większość kobiet woli to robić swoim mężczyznom niż gdyby on miał robić...Ja osobiście wole zwykły seks niż oralny...Jeśli lubisz to ok....mam nadzieje tylko że nikt nie pisze tego pod publike :p bo znam też takie które na forach udawały nimfomanki a w praktyce wychodziło inaczej:tak: I jeśli czytałybyście forum dokładnie zauważyłybyście że nie pisałam tego ogólnie tylko o dziewczynach które pisały przedemną i o sobie... Dokładnie napisałam że ,,chyba każda" ponieważ są również osoby które lubią na odwrót...Tylko że akurat na forum widziałam więcej takich które wolały to same robić... Nie napisałam że na 100 % wszystkie tego nie lubimy... haha więc najpierw czytajcie dokładnie a potem się rzucajcie....
 
reklama
marul ha ha ha bardzo śmieszne... A żebyś wiedział ze ani razu i robie to długo i ciągle mu sie podoba... Może nie 2 godziny ale powyżej godzinki sie już zdarzyło i uwierz że nie zasnął:) i był ciągle tai rozpalony że wydawało mi sie ze zaraz wybuchnie z podniecenia
 
Ostatnia edycja:
ekstasia i Paulina1979 No cóż..napisałam tak ze swojego doświadczenia i osób które znam....oraz tego co przeczytałam na forum...Raczej większość kobiet woli to robić swoim mężczyznom niż gdyby on miał robić...Ja osobiście wole zwykły seks niż oralny...Jeśli lubisz to ok....mam nadzieje tylko że nikt nie pisze tego pod publike :p bo znam też takie które na forach udawały nimfomanki a w praktyce wychodziło inaczej:tak: I jeśli czytałybyście forum dokładnie zauważyłybyście że nie pisałam tego ogólnie tylko o dziewczynach które pisały przedemną i o sobie... Dokładnie napisałam że ,,chyba każda" ponieważ są również osoby które lubią na odwrót...Tylko że akurat na forum widziałam więcej takich które wolały to same robić... Nie napisałam że na 100 % wszystkie tego nie lubimy... haha więc najpierw czytajcie dokładnie a potem się rzucajcie....
Aguś ale czemu się tak zawzinasz, w tym, co piszesz. Ja tylko prosiłam, żeby każdy mówił sam za siebie - ty nie musisz być adwokatem dziewczyn, które tego nie lubią - niech się same wypowiadają. I nie piszę nic pod publikę - chyba że oceniasz według siebie - czyli, że to ty piszesz pod publikę???
 
hehe jakie słownictwo ktoś wymysla :-D

co do oralnego to... ja raczej tez sie nie podpisuje pod temkst ze wiekszosc lubi to facetowi robic ciz on jej sprawia przyjemnosc... jak dla mnie ja uwielbiam jak moj mnie piesci ... pierwszy raz spotkalam takiego faceta ktory naprawde zna sie genialnie na rzeczy ;-) bo wczesnije to chyba nie za bardzo komuś szło i myślałam ze lepiej sie tego nie da a jednak :-) moj mężczyzna zarąbiście dba o higiene i bardzo mi sie to podoba poprostu nie dopuszcza mnie jak czuje sie sam nieswiezo :tak: ale jezeli chodzi to ze ja mam mu dac przyjemnosc to nie powiem ze nie mam oporow i nie chodzi tutaj ze jestem samolubem bo choc czasem nie mam ochoty to sprawiam muprzyjemnosc zeby jemu bylo przyjemnie.... co mnie drazn w t tym wszystkim otoz nie zapach bo pachnie cudownie ale o ta ich wydziline bbrrr taka podobna jak slina tylko ze ciagnąca się :-p poprostu gardlo mi potem zatyka i jak zaczynam kaszlec to nie raz chcialo mi sie wymiotowac bo mnie zatykalo... ehhh tego nielubie najbardziej... no ae co poradzic :zawstydzona/y:
 
a i jezeli chodzi o konczenie w ustach to ..... brrrr napewno nigdy. nie lubie okropnie smaku a nawet tego sapachu :no: czasem jak czuje to mnie mdli.... :zawstydzona/y:
 
Do góry