reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

reklama
Z resztą w tym celu go uprawiamy. Żeby było słodko i przyjemnie obojgu.

Ojj, tak. W sumie to nie wiem dlaczego ktoś postawił takie pytanie tytułując ten wątek? Bo moja opinia jest ciut inna, kobiety lubią seks oralny. A skoro mam przy sobie osobę która kocham i szanuję to jest to bardzo przyjemne i cudowne uczucie. A że w moim związku "wszystko działa z dwie strony..." :-):-)
 
zawsze igraszki można zacząć wspólnym prysznicem :-)a sex oralny jest jak najbardziej przyjemny jeżeli jeszcze dwie strony tego chcą to już max przyjemności;-)
 
a ja wczoraj moje kochanie do sexu nakręciłam i było extra nawet udało nam się wstrzelić w moment kiedy maluszek spał i się nie obudził:-):-):-)
 
reklama
Przeglądałam sobie te wpisy i powiem tak,przecież nikt nie mówi o seksie z kimś nowo poznanym ,ale ze swoim ukochanym mężczyzną ,Wiem ,że sprawiam mu tym rozkosz więc robię to bo chcę ,zresztą on też wie jak rozpalic moje zmysły.Mnie nikt nie zmusza,bo jakby tak było też pewnie bym tego nie lubiła.,że już nie wspomne o higienie.....czy raczej jej braku...:-)
 
Do góry