reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

reklama
Co do sexu oralnego długo miałam opory :tak:. Ale przekonałam się i sprawia mi to przyjemność :-). Ale jest tak, że wszystko zależy od mojego nastroju ;-). Czasami nie chcę nawet o nim słyszeć przez długi czas, a czasami lubię często. Jak to mówią: kobieta zmienną jest :-D
 
Tak czytam wasze wypowiedzi i napisze tak ze tez uwielbiam sex oralny;p;p a poruszajac temat higieny to widomo ze po pracy musi sie umyc ale np z moim mezem jest tak ze nigdy sie nie zdazylo zeby tam cos smierdzialo hehe nawet jak od rana do wieczora byl na nogach a jesli by tak bylo to bym mu powiedziala zeby sie umyl i tyle! Jeszcze jak bylismy zwykla para i roznie wychodzilo i w roznych miejscach ,,nietypowych'' i jak cos bylo robione:) to wiadomo ze nie myl sie specjalnie i nie szukal lazienki a oto chodzi ze taka nagla spontanicznosc jest najlepsza ;p;p i wiadomo ze kazdy meszczyzna musi umiec sie odwdzieczyc hehe nie raz bylam budzona rana super m.....:)
 
ja sex oralny lubię.
nawet często z moim ukochanym. za niecałe 2 tygodnie zaczyna mi się 8 miesiąc ciąży ale sexem cieszę się jak wcześniej albo i nawet bardziej:-)
nawet czasem jak mam ochotę na niego to rozbudzam go oralnie w środku nocy:-) ale ja niedobra...hehe... trzeba się cieszyć życiem...:tak:
 
Przyznam się, ja wręcz tego nie cierpię - próbowałam raz, ale o mamusiu - to po prostu... śmierdzi! Bez urazy dla tych co lubią, ale jak babcię kocham ja to się nie dam przekonać:-)
 
Ja lubię, może nie uwielbiam jakoś specjalnie, ale nie mam żadnych oporów :) Smak i zapach tym bardziej mi nie przeszkadza, ale wiadomo, że jeśli w grę wchodzi seks oralny, higiena to podstawa ;-)
Tak więc dołączam się do grona zwolenniczek ;-)
 
Przyznam się, ja wręcz tego nie cierpię - próbowałam raz, ale o mamusiu - to po prostu... śmierdzi!

Może nie trafiłaś na odpowiedni moment.:-) Albo i na właściwego partnera - bez urazy oczywiście:tak:;-).
U mężczyzn zapach tez zależny od diety jaka prowadzi. Bo wiadomo że jak jest po imprezie to każdy aromat który wydziela nie będzie przyjemny.... Ale jak tu dziewczyny mówią, prysznic to zajefajna sprawa:-D:-D:-D
 
hmm, ja uwielbiam seks oralny i powiem, że sprawia mi więcej przyjemności niż tzw. penetracja (okropne słowo:confused:) zresztą jestem teraz w 34 tyg. ciąży moje potrzeby są ogromne, ale niestety mam założony szew (od miesiąca) i właściwie nie powinnam ruszać sie z łóżka, bo Mały w każdej chwili może sie urodzić:-( pozostaje mi tylko seks oralny i to w dodatku tylko jeśli ja jestem osobą aktywną, bo mój gin zabronił mojemu chłopu nawet dotykać piersi, żeby nie wywołać skurczów macicy, które tak czy siak mam coraz boleśniejsze
 
reklama
Jak można nie lubić tego typu seksu, nie wiem kojarzy mi się to z jakimś zacofaniem, nie urażając nikogo. Przecież to jest niesamowite przeżycie a jaka bliskość z partnerem, akceptacja siebie na wzajem. Jeżeli ktoś ma problem z zapachem, choć ciężko mi sobie to wyobrazić to można to robić po prysznicu.
 
Do góry