reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

Ja lubię sex oralny. Jest bardzo przyjemny :) w związku, kochane Kobiety, trzeba dawać i przyjmować. A nie ma nic przyjemniejszego, jak uszczęśliwić (zaspokoić) ukochaną osobę :) a spermy niekoniecznie musicie polykac ;) sperma jest gorzka jak mężczyzna pali, a po alkoholu robi się z niej galareta. A osłodzić można: jedząc miód i ananasy :)

BTW... Lubicie jak Wasz mężczyzna robi Wam dobrze?
 
reklama
Lubię seks oralny...
Jednak nie skusiłam się jeszcze na zasmakowanie spermy, mam jakiś wewnętrzny hamulec. Nie przejmuję się tym - ważne, że w łóżku z moim facetem czuję się dobrze.

Przecież seks oralny to coś naturalnego, czego się tu wstydzić, czego się brzydzić, przecież jeśli np. robimy własnemu facetowi dobrze, to nie z przymusu czy z obowiązku, a z przyjemności...
Jeśli kobieta tego nie lubi - jej problem.
Ważne, by robiła to tylko z przyjemności i chęci oddania się partnerowi, a nie dlatego, że on tak lubi.
Nie raz słyszałam od własnego faceta, że nie mam tego robić, jeśli nie mam ochoty, bo on to odczuwa.

I tak jest... Tylko, że mam na to ochotę ;)
 
fuj fuj fuj!

dziewczyny, które lubią.. zazdroszczę wam.. szczerze! Jaką frajdę miałby mój S gdyby nie moje negatywne nastawienie...
uraz z 'pierwszego razu' mam i chyba już tylko sexuolog mógłby mi pomóc... a i to graniczyłoby z cudem :no:
 
Kobietki ! Kto powiedzial, ze kobiety nie lubia seksu oralnego. Ja uwielbiam kiedy moj maz sprawia mi przyjemnosc - niesamowite przezycie. ja tez lubie sprawiac mu przyjemnosc ale niekoniecznie konczac w ustach :-p Teraz kiedy jestem w ciazy seks oralny odgrywa u nas szczegolna role zwlaszcza w tych koncowych tygodniach kiedy nie tylko ja sie obawiam normalnego seksu ale takze moj maz. Wilk syty i owca cala :-) Pozdrawiam
 
..dla mnie to też nie jest nic dziwnego..bardzo to lubię , u mnie też pod koniec ciązy sex oralny nabrał wiekszego znaczenia, chociaz i wcześniej bardzo często sie tak bawiliśmy..czasem jako gra wstępna czesem do końca..<bez połykania>. JAk się ludzie kochają to przychodzi to samo- bez nacisków i sprawia naprawdę ogromną frajdę i obustronne zadowolenie.
pozdrawiam ciepło:))
 
Witam
Ja chętnie dołączę do "obozu" tych lubiących, sama pragnę by mój mężczyzna kochał i akceptował każdy kawałek mojego ciała i daję mu to samo z wielką przyjemnością:tak:
 
Fajne, a przede wszystkim jak jest obustronne a nie tylko "on", jak coś dajesz to też bierz w zamian. I wcale nie musi być to z "finałem" ale jako gra wstępne....
 
Myśle że to sprawa indywidualna...można to lubieć albo nie,ja uważam że nie jest to takie starszne mieć mężczyzne w swoich rękach i miec tą przewage :-D...
 
reklama
Do góry