reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

reklama
Witam! Ja również lubię. Jeśli mam ochotę, to robię, jeśli nie, to nie i mój partner to wie :)
Zresztą, za często Mu tego nie robię, bo już nie byłoby to takie wyjątkowe :p
 
a ja uwielbiam seks oralny, tzn sprawiać mojemu mężowi w ten sposób przyjemność. Jesteśmy razem ponad 7 lat i wciąż mam na niego ochotę w ten sposób, czasem kilka razy dziennie aż wieczorem pozwalam mu skończyć, ale nigdy w ustach bo brzydzę się smaku i zapachu spermy:baffled: co lepsze on tez nie cierpi zapachu swojego nasienia wiec nie nalegał nigdy na koniec w ustach:-D raz skonczył niechcący i myslałam ze go uduszę. Może za to konczyć we mnie lub na piersiach albo brzuchu czy pupie. Natomiast gorzej jest z dawaniem mnie , ja poprostu się wstydzę czy to normalne? sama mogę go tam pieścić ile wlezie , a jak on chce mnie tak zaspokoić to masakra spinam się i nie potrafię się tym cieszyć, bo boję się że moze nie pachnę idealnie, albo inne bzdury mi przychodzą do głowy. a on mowi ze uwielbia mnie tam i staram sie otworzyć na taką przyjemność ale ciężko mi idzie. :-(
 
ja tam tez lubie oral nie ma w tym nic złego tylko kobieta musi sie przełamac;-) a jak juz sie przełamie to juz naprawde fajna sprawa i dla faceta i dla Ciebie:tak:
beata nie wiem co ci moge powiedzeic ale ja nie mam z tym problemu a sprobuj ;-) poloz sie wygodnie zamknij oczy i pomysl o rozkoszy a nie o tym jak tam pachiniesz itd:happy2: jak ukochany Ci mowi ze Cie tam lubi to kobieto nic tylko... działaj:-D:sorry2:
 
Hmm, może trochę i męskiego punktu widzenia, choć to o kobietach :sorry2:
Również uwielbiam seks oralny; dawac i brać. Czasem nawet wolę po prostu takie pieszczoty niż klasycznie się kochać.
Przy tym też się czuję, że potrafię zadowolić żonę, a przynajmniej rozgrzać ją. Często nie mamy możliwości was panie zadowolić normalnie, bo po prostu szybciej dochodzimy i nam też jest głupio. Tu są różne przyczyny. Zwłaszcza po ciąży, połogu, bo żadko itd itp. Poza tym seks oralny jest delikatniejszy i może tak warto delikatnie zacząć po ciąży. :-D
Jednego tylko często nie rozumiem. Mianowicie, przynajmniej ja tak mam. Jeśli przed ciążą kochaliśmy się i uwielbialiśmy każdy seks, czemu po ciąży to tak się czasem diametralnie różni :no:.
Czy jeśli się kocha sprawienie przyjemności mężowi jeśli samej się nie chce jest takie bolesne. Doceńcie czasem męża i po prostu dajcie mu troszkę przyjemności choć oralnie. My naprawdę potrafimy to docenić, a to nam naprawdę pomoże gdy tak znosimy wasze humory i czekamy aż wrócicie do siebie. :dry:
Nie tylko wy czasem dajecie mężowi by sprawić mu przyjemność. My również czasem dajemy wam przyjemność, gdy akurat tego dnia mamy na coś innego ochotę. :-p
 
Ja równiez to robie i nawet lubie. Chodz teraz u mnie cianko z obojetnie jakim seksem:/ lubie to robic bo potem mój ukochany jest dla mnie taki milutki i dziekuje mi chyba cały dzien za to:) od razu poprawia mu sie humor. I nie było nigdy takiego przypadku zeby sie przy tym spuszczal :///// moge to robi nawet 2 odziny a on nigdy sie nie spuscil:) A ja lubie go zadowalac bo go kocham:} jesli chodzi o zadowalanie mnie to ja raczej tego nie lubie:/ boje sie ze bedzie brzydko pachniec...
 
Chyba każda kobieta wolałaby sama zrobić to partnerowi niż żeby partner jej robił :-D
Takie już jesteśmy...
No ja taka nie jestem - proszę nie uogólniać - każda z nas jest inna i lubi co innego;-).

muszę o to zapytać i z góry przepraszam, ale powiedz ile z tych dwóch godzin On przesypia?
:-D:-D:-D:-D:-D - nieźle się uśmiałam - dobry tekst;-).
 
reklama
Do góry