reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

M

marul

Gość
Pytanie to jest właściwie retoryczne. Każdy facet powinien wpakować sobie do gardła pęto zwyczajnej kiełbasy umoczonej w starym majonezie i wtedy przekonałby się, co znaczy dla kobiety seks oralny i dlaczego ona go nie lubi.

Więcej na ten temat na Portalu o2

Na zachętę jeszcze jeden cytat:

Dziewczyna od razu widzi, o co takiemu chodzi. Patrzy jeden z drugim wzrokiem złapanego na kradzieży kur wsiowego przygłupa i nie wie, jak to powiedzieć. Oczywiście nie umył się wcześniej, bo po co, przecież jest czysty i pachnący, jak zawsze. Fuj! Nie można wymagać od człowieka, żeby się mył pięć razy dziennie z jakichś głupich powodów. Kobieta nie wie, co ma zrobić w takiej sytuacji, bo niesmak, który wywołuje w niej propozycja składana w taki sposób, jest nie do przezwyciężenia. Najczęściej więc udaje, że nie rozumie, o co chodzi, i zaczyna oglądać telewizję. Przy takim obrocie sprawy co bardziej zdecydowani faceci próbują zmusić kobietę do seksu oralnego, chwytając jej głowę obydwiema rękami, tak jak chwyta się arbuz w supermarkecie lub piłkę koszykową w sali gimnastycznej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
1. Bo jest to bardzo męczące.
2. Trzeba uważać, żeby kochanego nie ugryźć (szczękościsk).
3. Smak nienależący do moich ulubionych.
4. Łatwiej się położyć i czerpać przyjemność.

Dla bardziej wrażliwych dodam, żeby potraktowały moją wypowiedź z przymróżeniem oka, gdyż niedawno na pewnym wątku opisałam coś równie skrótowo i dostałam źle zrozumiana, skrytykowana, pouczona i również dostałam wiadomość na priv od moderatorki....
 
1. Bo jest to bardzo męczące.
2. Trzeba uważać, żeby kochanego nie ugryźć (szczękościsk).
3. Smak nienależący do moich ulubionych.
4. Łatwiej się położyć i czerpać przyjemność.

Właśnie takie baby, to znaczy kobiety, jesteście. Tylko dla siebie, eh...
 
eee to jest chyba ogromne uogolnienie ze kobiety nie lubia...
mysle ze znaczna czesc jednak lubi, no a jak sie nie umyl no to rzeczywiscie malo fajnie ha ha no ale wtedy to zagonic do lazienki :-D bo jak swoj chlop to wie o co chodzi i nieprzygotowany nie przyjdzie...
 
reklama
to w ogole jest dziwny temat, chyba moje pokolenie jednak jest bardziej wyzwolone i tyle... bo na prawde nie jest mi znajoma chyba nawet jedna dziewczyna co by miala jakies wielkie opory ......no moze z polykaniem jest roznie..
 
Do góry