reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

witam, sorki, że się wtrącę...
ja to uwielbiam!! ale jeśli któraś ma chłopa brudasa...
zawsze można zaproponować mu grę wstępną z mydłem

Dobrze, że przeprosiłaś już na samym początku, bo każda, która nie lubi mogła sie poczuć dotknięta Twoją mało błyskotliwą uwagą:sorry2:.
Mój do brudasów nie należy a ja mimo to nie przepadam:-p

to chyba nie miało na celu obrażenie nikogo, a zgodzisz się chyba że z brudasem to nawet największa zwolenniczka tej formy milości będzie miała opory, co nie oznacza, że jak facet się wymyje to od razu trzeba.... eeeee nieważne
 
reklama
....Ja uwielbiam 69, kiedy to ja jestem na górze....
Hmm, tak sobie przeglądam starsze posty,
ponieważ jestem facetem to mogę wyrazić swoją opinię z drugiej strony,
ja też uwielbiam 69 gdy małżonka jest na górze, fajnie jest gdy jednocześnie oboje możemy sobie dawać przyjemność oralną. Ale ja nie ukrywam uwielbiam oralne zabawy i to robić, choć faceci raczej tego nie lubią, albo się nie przyznają, że lubią to robić.
 
ehh.. ja lubie wszystko w łóżku-wiec nie powinnam sie wypowiadac na tym topiku:) przepraszam..ale bardzo mnie to zaintrygowalo:)

caluje
 
Myśle,że tu chodzi o odpowiedniego partnera. Ja za tym nie przepadam. Mój mężczyzna nigdy mnie do tego nie zmuszał. Ale mimo tego czerpię z tego wielką rozkosz- ponieważ jak widzę,że mojemu partnerowi jest dobrze to aż robi mi sie przyjemniej.
 
Widzę, że zostałam tutaj osądzona o mało błyskotliwą odpowiedź. Cóż, uważam, że kiedy wcześniej poruszany był temat higieny - moja odpowiedź, mogła urazić. Rozumiem, mogłam napisać inaczej:-D, ale ponieważ jestem niebywale przewrażliwiona na punkcie czystości, sprawę ujęłam "dobitnie", gdyż uważam, że nie ma co owijać w bawełnę. Mój facet także uważa, że higiena w sprawach łóżkowych to sprawa priorytetowa i nie ma z tym żadnego problemu. Niestety wiem, jak bywa w życiu...koleżanka moja ma faceta, który po 12 godz. pracy, niebywale "wonny", wraca wieczorem, kładzie się do łóżka i jeszcze się dobiera. Nie rozmawiałyśmy odnośnie seksu oralnego, czy oni wtedy to robią, powiem szczerze - wolałabym nie wiedzieć. Ale to żywy przykład na to, jak facet ma kobietę gdzieś i traktuje ją przedmiotowo, nie dając z siebie nic! Nawet tej podstawy - higieny.
 
reklama
Prawdopodobnie taki facet nie zdaje sobie sprawy z tego, że może być troszeczkę nieświeży :confused: Bo chyba rzadziej się zdarza żeby był aż takim "świntuszkiem" i stawiał swoją ukochaną w tak kłopotliwej i nieprzyjemnej sytuacji. Chyba najlepiej wtedy porozmawiać i postawić sprawę jasno:) następnym razem zapewne uniknie się (nie)higienicznych nieprzyjemności ;-)
 
Do góry