reklama

Dlaczego nie chce ssać ?

angeliqa-19

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam, mój 9-miesięczny synek przestał ssać pierś, nie wiem czym jest to spowodowane. Może ostatnie upały ? Gardło ma zdrowe, jest po wyleczonej infekcji gardła. Nawet jeszcze tydzień temu ssał pierś, mimo ząbkowania. Kiedy próbuję go przystawić zaczyna płakać i rzucać się. Diety nie zmieniłam, ponieważ maluch ma skazę białkową. Nie jem niczego co mogłoby mu zaszkodzić. Macie może jakieś pomysły czym może być to spowodowane ? Jak wasze dzieci reagują na upały ? Mam wrażenie, że zaczęło się właśnie wtedy kiedy pojawiły się takie wysokie temperatury tylko, że dziś jest już chłodniej a sytuacja się nie zmieniła. Dodam jeszcze, że odrzucił również butelkę i nie chce jesc mleka z butelki, ani pić. Jeżeli już to w bardzo małych ilościach

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
A jak wygląda rozszerzanie diety u Was, ile stałych pokarmów je? Co pije i jak dużo?

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
A zachowuje sie normalnie, nie jest bardziej senny? Może ma jednak jakąś infekcję? Często przy infekcjach układu moczowego tak właśnie dzieci się zachowują.

Aguu

Rozwiązania
5
30ml na raz? i co ile tak?

Ja bym się jednak przyjrzala czy jakaś choroba się nie czai.
A z czego pije? Może warto dać z czegoś z czego samo leci. Ssanie w upał to ciężka praca.

angeliqa-19

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Potrafi przez cały dzień wypić np. 50 ml. Staram się dodawać już więcej wody do kaszki, ale każda próba podania butelki kończy się płaczem albo marudzę iem. W nocy pije więcej śpiąc. Wtedy podaję mu elektrolity

angeliqa-19

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jak to w ogóle jest z tym ssanie w upalne dni, gdzieś wyczytałam, że może to stwarzać problemy, ale czy któraś z Was spotkała się z takim problemem?

Aguu

Rozwiązania
5
U nas zazwyczaj było częstsze ssanie. Ale to męczące, poci się dziecko dodatkowo więc różnie bywa.
Ale 9miesieczniak spokojnie może pić z kubka wodę, może jeść arbuza itd i w ten sposób się nawadniac.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry