reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Dlaczego nie mam okresu?

Rozwiązania
0
Obawiam się bardzo, bo nie mam okresu już długi czas, robiłam w testy ciążowe które wyszły negatywnie. Ostatni okres miałam 02-06.03.19 r. Seks uprawiałam ostatni raz 10.03., niestety był to stosunek przerywany, nie doszło do wytrysku w środku pochwy. Moje cykle trwają zazwyczaj 30-35 dni. Dzisiaj jest 43 dzień cyklu a okresu nadal brak. Test ciążowy robiłam w 38 dzień cyklu po południu i wyszedł negatywny, następny dzisiaj rano i również wyszedł negatywny. Sprawdzałam również położenie szyjki macicy i znajdowała się ona nisko, była otwarta * w dni kiedy powinnam mieć okres), dzisiaj znalazła się trochę wyżej i jest mniej wyczuwalne otwarcie. Dopowiem, że miewałam po 30 dniu jakieś lekkie ukłucia w jajnikach i ból podbrzusza jak na okres, ale nie jakiś intensywny. Innych objawów na okres nie miałam, tj. bolesne piersi czy złe samopoczucie. Brałam tabletki antykoncepcyjne, ale odstawiłam w pażdzerniku i raczej miałam reguralny okres, unormowany, najdłużej mój cykl trwał 38 dni. Czy jest możliwe, że jakies zmiany hormonalne nastąpiły w organiźmie? Albo jakiś cykl bezowolacyjny? Miała któraś z Was podobną sytuację? Proszę o normalne i pomocne odpowiedzi.

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Po takim czasie od stosunku to testy raczej wiarygodne. Może owulacja się przesunęła, może jej jeszcze nie było, może jakieś zaburzenia hormonalne... Bez karty obserwacji lub wizyty u lekarza i badań niestety nikt nic wiecej nie wywróży.

Rozwiązania
0
Po takim czasie od stosunku to testy raczej wiarygodne. Może owulacja się przesunęła, może jej jeszcze nie było, może jakieś zaburzenia hormonalne... Bez karty obserwacji lub wizyty u lekarza i badań niestety nikt nic wiecej nie wywróży.
Wydaje mi się że owulacja nastąpiła i były dni płodne. Bo miałam śluz płodny.

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Wydaje mi się że owulacja nastąpiła i były dni płodne. Bo miałam śluz płodny.
Śluz płodne świadczy o dniach płodnych, czasie okoloowulacyjnym. Jednak ostatecznie do owulacji mogło nie dojść. Mogła być wstrzymana etc. A kiedy był ostatni dzień śluzu?

Rozwiązania
1
też bym poszła na bete na Twoim miejscu. Niby testy już powinny być wiarygodne ale różne sytuacje bywają, moja kumpela miala 4 negatywne a w ciąży już była. Stosunek przerywany to wiesz, że marna antykoncepcja? wróć do tabletek lepiej jak nie chcesz malucha, belara jest niezła, mam teraz.

Rozwiązania
0
Ogólnie pierwszy raz zdarza mi się taka sytuacja, że tak długo nie mam okresu. A śluz płodny miałam jakoś w dniach 14-21.03. Tak mi się wydaje.
Teraz jeśli chodzi o śluz to mam tak jak powinno być u mnie zawsze przed okresem, czyli jest go mało. Gęsty i biało-żólty. Ten stan suchości już się utrzymuje długo. Niemalże od dni spodziewanej miesiączki.

reklama
Rozwiązania
0
też bym poszła na bete na Twoim miejscu. Niby testy już powinny być wiarygodne ale różne sytuacje bywają, moja kumpela miala 4 negatywne a w ciąży już była. Stosunek przerywany to wiesz, że marna antykoncepcja? wróć do tabletek lepiej jak nie chcesz malucha, belara jest niezła, mam teraz.
Wiem i zdaję sobie z tego sprawę. Najgorsze jest to, że ciąża może być z kimś z kim już zakończyłam związek. I to mnie najbardziej przeraża. No i myślałam że może trochę przez stres się ten okres przesunął, ale kurcze żeby tak długo. Mam nadzieję że jednak dostanę.

Rozwiązania
0
Śluz płodne świadczy o dniach płodnych, czasie okoloowulacyjnym. Jednak ostatecznie do owulacji mogło nie dojść. Mogła być wstrzymana etc. A kiedy był ostatni dzień śluzu?
Ogólnie pierwszy raz zdarza mi się taka sytuacja, że tak długo nie mam okresu. A śluz płodny miałam jakoś w dniach 14-21.03. Tak mi się wydaje.
Teraz jeśli chodzi o śluz to mam tak jak powinno być u mnie zawsze przed okresem, czyli jest go mało. Gęsty i biało-żólty. Ten stan suchości już się utrzymuje długo. Niemalże od dni spodziewanej miesiączki.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry