reklama

Dlaczego nie moge zajsc w ciaze

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez JUSTYNA-j-j, 24 Kwiecień 2011.

1. JUSTYNA-j-j

JUSTYNA-j-j Zaciekawiona BB

urodzilam dziecko w lipcu, martwe....................:-(
    teraz probuje zajsc w ciaze ale nie moge, zbadalam sobie prolaktyne mam 440 nie wiem czy to duzo czy malo....kupilam testy owulacyjne i badam czy jest.... jakies rady jak zajsc szybko w ciaze moze sa jakies leki ulatwiajace zajsc w ciaze. Lekarz moj twierdzi ze ze mna wszystko dobrze, i ze mam czekac, ale ja juz niechce czekac....nawet raz zaobserwowal owulacje.... ale ja
    kos dziecka nie ma. Nawet uprawialm sex caly miesiac codziennie i tez nic.POMOCY Witam-proponuję udać się do ginekologa-endokrynologa, który będzie Panią prowadził. P. Justynko proszę również udać się do psychologa, bo z tego co odczytałam może to być blokada-leczymy nie tylko ciało, ale duszę również-a Pani już doświadczyła przykrości z poprzednią ciażą. Zbyt silna chęć posiadania dziecka mogła u Pani zrobić więcej złego niż dobrego. Pozdrawiam, trzymam mocno kciuki i życzę cierpliwości.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 Czerwiec 2011
  2. JUSTYNA-j-j

Bylam u lekarza Bromergon i Clostilbegyt i zobaczymy...

3. reklama
  4. JUSTYNA-j-j

dostalam te leki powyzej

5. Maya12

Maya12 Mama Aleksandra i Mai :-)

Justyna, jeeli dostalas te leki powyzej i je bierzesz, to zwieksza to Twoje szanse na zajscie w ciaze. Ale wazne jest zebys pamietala, ze czasami to zajmuje troche czasu, nawet zdrowi ludzie staraja sie czasami po kilka miesiecy - ale to nic, nie przejmuj sie bo zablokujesz sie psychicznie. Mam nadzieje, ze wkrotce sie Wam uda! trzymam kciuki!

6. JUSTYNA-j-j

dzieki bardzo,wiem ze trzeba czasu..... wiec czekam ......

7. JUSTYNA-j-j

bylam u lekarza wczoraj, leki biore w/g wytycznych ale marny skutek widzial moj lekarz..... powiedzial ze barzo wolno u mnie to wszystko dzieje i znow mam bac perz pierwsze 10 dni Clostilbegyt.....marnie to wszytko widze....

8. JUSTYNA-j-j

Witam lekarstwa nic nie pomagaja dostalam skierowanie do endokrynologa, poniewasz niemam jajeczkowania, mimo lekow..... znow nowy lekarz.....

9. JUSTYNA-j-j

witam
    Długo mnie nie było, byłam na wizycie u endokrynologa miałam zrobić wszystkie badanie-hormony długo to trwało ale w koncu zrobiłam, mam słabo reakcje na clo i dostałam glucophage xr 500, jedna tabletke na noc, ale w sumie nawet co mi jest....?

10. reklama

Poleć forum