reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Witam z rana :-):-)
Ale u nas dzisiaj mgła, nie widać co jest po drugiej stronie ulicy :tak::tak::szok::szok: ale coś się słoneczko przebija więc nie powinnam narzekać bo źle nie jest :tak::tak:
W planach nie mam nic konkretnego więc luzacki dzień sobie zrobię i tylko obiad jakiś ugotuję, no a po południu basen nas czeka :tak::tak:
Agatulka powodzenia na badaniach :tak::tak:
Martusia Maja kiedyś okularki zaniosła do przedszkola i jej zginęły z szafeczki, zaczęła rozpaczać ale jej powiedziałam że sama sobie winna bo prosiłam by droższych rzeczy nie zanosić bo zginą i od tamtej pory zakończyły się cyrki z noszeniem wszystkiego do przedszkola, nie wspomnę że zaniosła też kiedyś nową lalkę Barbie i dziewczynki porwały jej ubranko, oj było tego dużo :crazy::crazy:
Zuz-Inka dużo zdrówka podsyłam :tak::tak: a jak dzieciaczki trzymają się jakoś czy mama ich też pozarażała :confused::confused:
 
u nas tez beznadziejna pogoda ciemno jak piernik

rano jakm zawozil Oliwke do przedszkola to od wejscia wolala pieska, nie wiem najchetniej kupilabym jej nowego ale to chyba nie wychowawcze

no i komp mi oszalal normalnie zyje wlasnymzyciem chyba wirus :(
 
martusiu -to koniecznie się tym zajmij, bo moze być gorzej!

Wszędzie chorują:( -
zuz-inka zdrowia!
Na szczęście Gabiś sie trzyma -zadowolona z pana w przedszkolu;)

anaconda masz z tym rację, ale żeby zeszyt od logopedy zginął, no wiecie?...

a trochę pusto, bo jakoś prqacy dużo -przynajmniej u mnie po tym długim weekendzie...
Wczoraj dostałą pierwszą wypłatę od Teścia, wczoraj sushi i dzis zakupy i połowę wydałam...
 
mamaGabisi sushi? o?pierwsza wyplate zawsze trzeba przepuscic zeby sie dobrze pracowalo
:tak:
kompa bede czyscic w nocy

na szczescie Oliwki piesek sie odnalazl przyniosl go rano Tata ow dziewczynkiciekawe czychociaz przeprosil :confused:
 
Witam wieczorowo
dziś glukoze robioną miałam a fujj jakie to okropne
jutro mam wizyte zobaczymy co tam pan Dr. powie
maluchy kąpane i spać wyganiam
Anaconda o tak zaginione rzeczy w przedszkolu to norma
zeszyt Maksa sie znalazł wiec spokój oby pamietały by mu wyjmować z szafki na lekcje z panią Logopeda
dziś kurcze sie okazało że ma bal Duszków nikt nic nie powiedział dopiero jak mąz zawiózł go do przedszkola bo mnie na badania wiózł więc po drodzę szkoda bo bymw czoraj u z poszewki choć duszka zrobiła białego ale dałam zwykły strój przebierańca Batmana mówił ze było fajnei więc jest oki
 
agatulka oj wspolczuje tej glukozy jeszcze pamietam jakie to nie dobre a 3 lata minely

zrobilam Oliwce do pieska taka karteczke ktora przyczepilam do obrozy z napisanym imieniem nazwiskiem nazwa grupy i nr telefonu mam nadzieje ze juz sie nie zgubi ;-)
 
Witam z rana :-):-)
Zapowiada się piękny dzień więc w planach mam mega długi spacer :tak::tak: a jeśli chodzi o obiad to pójdę na łatwiznę i wyjmę coś z zamrażalnika :-p:-p
Martusia miejmy nadzieje że tym razem piesek się nie zgubi, a jeśli nawet to znalazca będzie wiedział komu go oddać :tak::tak:
Agatulka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :tak::tak:
MamaGabisi no no pierwsza wypłata to jest coś, gratulacje :tak::tak:
 
Witam :))
wizyta oki maluszek się kokosił i w kazej pozycji próbował płec poznac i mówi albo chłop z małymi jajkami
laugh.gif

albo dziołcha i jeszcze spchniete ma na dole co nieco czyli na dwoje babka wróżyła
rofl.gif
rofl.gif

kurcze krew mam w porządku zobaczymy co z cukrem ale się śmiał bo sam trafił że zemdlałam w kościele i mówi to nie chodzić
laugh.gif
laugh.gif
chyba podedę na zywca do naszego księdza i powiem mu ze bede siedziec czy mi da rozgrzeszenie hehehehheheheh bo żeby stac na dworze za zimno juz
ja sie zabieram za porządki domowe i szykwoanie obiadu ryz zapiekany z musem jabłkowym na słodko

oo z tą kartka dobra myśl a nie da sie wypresfadować by nie brała pieska ??
Anaconda wpadnij do mnie na spacer heheheheh
 
reklama
witam przed weekendowo.....mało mnie ostatnio ale taki nawał pracy, ze brakuje czasu na BB, dopiero po 29 listopada znowu będę na bieżąco.... :tak: u nas wszystko OK, chłopaki zdrowe, starszak jutro jedzie na pierwszy biwak zuchowy z noclegiem, M do pracy a ja z młodszym sobota w samotności.... :tak: może choć sąsiadkę na kawkę zaproszę.....

anaconda, przyjemności na spacerku u mnie też śliczna pogoda....:tak:

agatulka, to super, że wszystko OK :-)

martusia, z takim identyfikatorem już nie powinien się zgubić.... :rofl2:

mamaGabisi czyli istne szaleństwo za pierwszą wypłatę.... :-D
 
Do góry