reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
to był najgorszy weekend w moim życiu...Filip w piątek wylądował na bloku operacyjnym:-(

rozumiemy, rozumiemy...... dobrze że wszystko dobrze się skończyło :tak: szybka Wasza reakcja, lekarzy :tak:i dużo zdrówka i wszystkiego dobrego dla Filipka.... ;-)

u nas mama juz w domu od wczoraj jest, za to tacie dzis wyszedl polpasiec i mamy oddizal zakazny... katastrofa jednym slowem.

zdrówka dla taty.....i dla mamy również..... :tak:

Słychać już u Was o balach karnawałowych? Gabiś nie może się doczekać...

moi obaj mają chyba 19 stycznia :tak:
 
Dziewczyy witajcie

Aaconda dzieki za info :)))
ależ mnie tu nie byłoo tak jak Beatka napisała miałam skórcze i nakaz leżenia wypoczywania a pojechałam wieczorem na izbe bo Mala sie nie ruszała cały dzien a potem gin ogląda ktg i mówi pai ma skórcze a ja traktowałam to jako małe bóle teraz juz sa silniejsze w piatek zobaczymy co powie Gin
brzuch juz opadł wiec mozee szybciej sie rozpakuje czekam zwarta i prawie gotowa :pP

zdrówka dla wszystkich chorowitków
czytam ospa ojj wspólczuje
Atfk ja pikole dobrze ze takkk sie skończylo zdrowka dla synka
Anaconda rewelacyjne foto alez miała włosków
wybaczcie ze nie wszystkim odpiszę ale staram sie ograniczać kompa
całuje wassss mocno
aa pokazac sie miałam

CIMG3502.jpg
 
oj, atfk, mam nadzieję, że mały ma się już dobrze! przerażająca historia! na szczęście trafiliście w kocu na dobrych lekarzy. i dzięki za ostrzeżenie, bo kto by pomyślał, że coś takiego jest możliwe:sorry2:

agatulka, nie mogę uwierzyć, że ty już szykujesz się do porodu! dopiero co testowałaś.. niech ci szybko pójdzie i bezboleśnie na tyle, na ile się da:tak:;-)

i w ogóle to zdrówka wszystkim chorującym!

ja tak na chwilkę, bo mam mnóstwo roboty i siedzę non stop przy kompie, ale się nie udzielam nigdzie. jak zrobię to co najpilniejsze wpadnę na dłużej. na razie ani czasu, ani ochoty na nic nie mam. jakieś ponure dni. za oknem też.
 
agatulka sliczny brzusio ja tez chce :)

a u mnie dzisiaj tak, mala ma juz strupki, kilka odpadlo, zaraz jade do pracy, i pokaze Wam jeszcze fotke jak u mnie za oknem wyglada

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/niegu.jpg/]
niegu.jpg
[/URL]
Uploaded with ImageShack.us

śnieg :tak: szkoda ze mala nie moze isc na dwor
 
Martusia ojej u was śnieżek poprószył :szok::szok: a u nas szaro i buro jak zwykle :cool::cool:
Naja uwijaj się szybko ze swoimi sprawami i zaglądaj do nas częściej :tak::tak:
Agatulka super ze zajrzałaś a brzusio masz uroczy :tak::tak::tak:
 
agatulka ja pikole,to juz koncowka :szok:,a brzuszek sliczny !!!! szczesliwego rozwiazania i daj znac jak juz urodzisz ;-)
a ja ostatnio jestem jakas wczorajsza...:zawstydzona/y:,wczoraj wyszlam do szkoly i zapomnialam kluczy,dobrze ze w agencji mieli zapasowy,bo tak to musilabym jechac do mojego do parcy..,dzisiaj zaspalismy i dzieciaki mieli prawie godzine spoznienia..ciekawe,co bedzie jutro..az sie boje,smyki robia zaklady,ze albo zgubie tel.albo sakiewke..a moze zlamie noge ..:szok::-D,
milego popoludnia i buzka dla wszystkich ;-)
 
Witam dziewczynki z rana :-):-)
Widać że to już środek tygodnia bo nam się coraz gorzej wstaje :baffled::baffled:
Do tego jeszcze teściowa dzwoniła, że babcia w szpitalu wylądowała - trzymajcie kciuki żeby to nie było nic poważnego :-:)-(
Wczoraj Maja miała urodzinki więc była mega happy, zaniosła cukierki do przedszkola a w zamian od dzieci dostała taki serduszkowy pamiętnik i na każdej stronie jest rysunek od jednego z nich - jak dla mnie super pamiątka na starsze lata :tak::tak:
Umieszczam kilka fotek na odpowiednim wątku :tak::tak:
 
reklama
Do góry