reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

witam :-)
widze,ze nie tylko u mnie choinka stala jeszcze :-D,my rozebralismy dopiero wczoraj :zawstydzona/y:..i teraz tak pusto zrobilo sie w pokoju :tak:zazdroszcze wam sniegu,bo u nas jak zwykle brak bialego puchu,pogoda taka sobie,ni to zimno,no to cieplo..dzieciaki daja rade bez czapek i szalikow ;-)
anaconda zdrowka dla babci ;-)
z migdalkami tez nie pomoge,bo u mnie zadne usuwane nie mialo :sorry2:
 
reklama
Witam we wtorkowy ranek :-):-)
Wczoraj miałam zabiegany dzień bo mnie w banku wkurzyli na maksa :wściekła/y::wściekła/y: nie wiem co za mendy tam pracują skoro w podstawowych rzeczach się mylą :angry::angry::angry:
Maja dzisiaj rano pojechała do przedszkola na saneczkach i tak też wróci więc jest mega zadowolona :tak::tak:
A ja muszę znowu kilka spraw na mieście załatwić tylko jakoś nie chce mi się wychodzić bo jest -6st.C :szok::szok: a ja zimna nie znoszę :no::no::no:
 
Witajcie ja ciagle w 2 paku
u nas przyjemna zima nie duzo na - nawet nei wiem ile heheheheh
Anaconda ja kocham Banki czekamy na pismooo od tygodnia z warszawy gdzie mi sie spieszy a im nie
zdrówka dla babci
U nas migdałki Maksowi mieli wycinac ale kazali sie wstrzymywac miał pzrerosniete bo za często chorował ale teraz jak mieszkamy na pomorzu to mu sie obkurczaja i nei ma mowy o wycinaniu
 
Cześc kobietki!
witam sie wyjątkowo w środku tygodnia;-)!!
poczytałam jak tam u WAS ale widze ze tłoków ostatnio nie ma!!!

ja od dziś sama w domu....:szok: moje szkrabiki maja ferie,mężuś dostał urlop...i pojechali dziś pociągiem na ferie.Wlaśnie dojeżdżają na miejsce!!
..jestem w ciężkim szoku ciszy jaka pałęta sie po domu...aż dziwnie zabrzmi toco napiszę ale pierwszy raz od niemal 10 lat jestem sama w domu:szok::szok::szok: sama bez dzieci i męza i to az do niedzieli:eek::rofl2:!Ciekawe jak ja to wytrzymam!heheheh wszystkie moje koleżanki w pracy mówią..ale czad,luz,spokój,laba...heheh a ja jakoś nie potrafię tego zauważyć!!chyba jestem uzależniona od mojej rodzinki:-D!

poza tym to wszystko oki!Filuś ma sie dobrze,po zabiegu niewiele śladu wiec sie cieszymy!Kajeczka troszkę przeziębiona i wczoraj trochę gorączkowała i ma kaszel ale mam nadzieję ze sie nic nie rozkręci i że w pełni będą korzystać z zimowej aury!!

u nas pogoda iście jesienno-wiosenna...pada i tyle!bez mrozu tylko chlapa!czyli klapa:baffled:
w pracy wszystko dobrze,archiwizacja w toku wiec jest co robić!
kobietki mam nadzieję ze u WAS wszystko dobrze!
agatulka ściskam Cie mocno!!!trzymaj sie !!!niech malutka rośnie do ostatnich dni!!!
zuza jak tam u Ciebie??dajesz rade?
anaconda
nie denerwuj sie!!
wszędzie w naszym kraju pod górkę....
a tych saneczek to zazdroszczę!!!sama bym moich powoziła!na szczęście wyjechali do centrum Polski a tam śniegu duzo wiec poszaleją!!bo na zachodzie tak jak pisałam ...deszczowo!
ja uwielbiam zimę!!!!ale śnieżną i mroźna!!
kinga jeśli chodzi o migdałki to nas ominęło z Filipem choć już tez byliśmy umówieni na zabieg!nasz laryngolog po wizycie w marcu jak stwierdził że trzeba ciąć dal sobie i Filipowi 3 miesiące na porównanie i podjecie decyzji! no i na kolejnej wizycie okazało sie że sie zmniejszył,obkurczył trochę i odpuścił!i poki co mamy spokój a odpukać do tamtego roku anginy ropne u fifiego były nawracające i jedynie na nie chorował!do tego chrapał nieziemsko:sorry:!!
wszystko ustało!samoistnie!!!chyba wyrósł!
zdanai podzielone,zależy jaka u Ciebie diagnoza-jakie wskazanie!
martusia dobrze że juz po ospie!!!my tez juz mamy to za soba!!!
madlen jak tam u Ciebie???pozdrawiam cieplutko!!
olla a jak tam Twoje sprawy??mam nadzieję że wszystko oki!!
naja dawno sie nie komunikowałyśmy...cos zaniedbałyśmy ostatnio bb ach...powinno być nam wstyd:rofl2:!!pozdrowionka dla Maćka;-)!!!
jarzębinka chyba wszystkie dzieciaczki tak reagują,też to przechodziłam z Fifim kiedyś!!oby jak najmniej takich niemilych spraw!!!
pozdrawiam!!!

no kobietki ide sie kąpać!!
zajrzę na pewno jutro pod wieczór po pracy...bo cóz tu innego robić jak dom pusty...
 
Witam z rana :-):-)
Wczoraj poszłam w dzień spać na 2 godziny więc dzisiaj żeby tego nie powtórzyć uciekam zaraz z domu :-D:-D
Śniegu u nas nadal pełno ale chodniki już gołe więc z saneczek dzisiaj nic nie wyjdzie :-:)-(
Atfk powiem ci że jak ja zostaję czasem (bardzo rzadkie czasem) sama to na początku cieszę się tą ciszą i spokojem ale już wieczorem zaczynam się czuć nieswojo a w domu robi się taka pustka ze aż przytłacza - zwłaszcza nocą, chyba człowiek odzwyczaił się być tylko sam :szok::szok:
Agatulka trzymam kciuki za ciebie :tak::tak: wytrzymaj jeszcze 2 tyg w dwupaku :tak::tak:
 
reklama
Do góry