reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam i ja z rana :-):-):-)
Ostatni dzień mojej laby bo jutro Maja wraca :-D:-D:-D
I dzisiaj póki jeszcze jestem sama to pojeżdżę znowu porozwozić cv :tak::tak:
Naja idź do dermatologa a zanim będzie wizyta to przejdź się z Maćkiem do apteki i pokaż aptekarce może coś doradzi :confused2::confused2:
Agatulka tak się bałaś przedwczesnego porodu a tu wychodzi na to że ją przenosisz :-D:-D
Ollka no to udanej imprezy życzę :tak:
Zuz-Inka tak to jest z domkami jak nie palisz to ziąb od razu :crazy::crazy:
Martusia ty mnie nie strasz mrozami bo ja na wiosnę czekać i to już i zaraz :-D:-D:-D a u nas jeszcze w nocy śniegiem posypało :szok::szok:
 
reklama
Witam i ja :)))
Anaconda dokładnieee tak jak piszesz straszyli przedwczesnym porodem a tu kurdee klops choc wedle usg kurde dopiero 15 jest termin gdyby nie to ze mam od 2 tyg skurcze i wsioo wzkazujące na poród jzu takie konkretne nie denerwowałabym sie a takk mąz co chwile lazi i pyta czy to juz

Naju mii kilka razy pani w aptecee tez super doradziła na cos na ustach :) oby dermatolog okazał sie dobrym
fachowcem
Olka czyli impreza sie porzadna szykuje a jak te samo towarzystwo to jzu całkiem
 
naja -trzymam kciuki, oby pomógł!

agatullka -tylko bez stresu, widocznie maluszkowi dobrze, ciepło i nie spieszy się na mróz ;)
A u nas już cieplej rano było -13 tylko, ale za to jeden dzien nie palone w piecu i rano 18 stopni... Właczyliśmy piecyk elektryczny, bo Gabiśka dziś zostałą z babcią, bo kaszle :(
Za to Wczoraj po powrocie z przedszkola włączyłam jej gry na stronce
muminków -sama wcześniej w pracy się bawiłam :cool2:
Jak tylko odpaliła się strona: było O! muminy!!! i podskoki z radości -serio, byłam w wielkim szoku, że taka prosta gierka na ładnej stronie wywołała tyle entuzjazmu... 15 minut odkrywała obrazki, a potem próbowała układać puzzle, ale tata musiał ciut pomóc...
 
agatulka moze maluch czeka na wiosne, stwierdzil a co tam bede wylazic na to zimno, poczekam az mroz zelzeje heh
mamaGabisi podaj adres stronki zobacze moze Oliwce tez sie spodoba

u nas dzis troche cieplej, mam na popoludniu, mala rano do przedszkola wzial sasiad, w koncu moglam troszke polezec, zaraz ruszam na autobus, ale pocieszam sie bo dzis u nas tylko minus 2,5 hurrrraaaa ale to chyba przez slonce bo dzwonilam do mamy do miasta to u nich minus 9 :-(
 
u mnie też kolejny mroźny poranek 14 na minusie było rano.... a do tego dzień taki pochmurny i nie ma słoneczka.... :cool2:a i w pracy dzisiaj tak chłodniej, jednak te ostatnie dni mrozu wyziębiły mury....

na początek chciałam sie pochwalić pierwszym miejscem mojego starszaka na międzyszkolnym konkursie recytatorskim w klasach I...... i naja zgadzam sie z Toba co do tej oceny opisowej, ja tez już jestem po zebraniu semestralnym i.... niby OK, ale tak jakoś nic z niej nie wynika.... :tak:

agatulka czyli jeszcze czekamy, maleństwo czeka na słoneczko i piękną pogodę... :tak:

martusia jednym słowem czyste lenistwo od rana... :-)

anaconda to i tak córa długo wytrzymała.... :tak: i powodzenia w szukaniu pracy....

MamaGabisi i ja przyłaczam sie z prośbą o stronkę,może i mojego coś zainteresuje na niej... :tak:
 
mamoGabisi musze wyprobowac dzis ta stronke jak mloda bedzie chciala w cos pograc, my mamy zakupy zrobione, i czas sie obiadem zajac

naja oby lekarz pomogl.
agatulka dzidzia sie nie spieszy, zreszta nie dziwie sie jak an dworze taka zimnica:)

jarzebinka gratulacje dla starszaka:) zdolniacha z niego:-D
 
reklama
u nas dzisiaj też tylko 9 na minusie...... :tak: M po dwóch dniach walki ze swoim autkiem dziś odpalił go bez problemu - wczoraj 15 minut suszarka rozgrzewał filtr powietrza do ropy dolał jakichś ulepszaczy i dziś pojechał swoim do pracy.... :tak::-D:tak:
 
Do góry