reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witajcie moje babeczki :))
jakos zebrać sie nie mogę za pianie
komp włączony ale poczte sprawdzę rachunki opłacę nie ogarniam neta
wiosna sie pojawia powoliiii się zacznie ogród i dzialka
mała rośnie jak na drożdżach wszystko jest oki :)
Witam nowe mamy :))
 
reklama
u nas słonko ale bardzo wieje
zaliczyłam spacer do mamy z Zuza bo miała na 11 posiedziała z babcia chwilkę a mała jak zasnęła w wózku o 12 to śpi cały czas ale obudzi się głodna
 
No to ja juz jestem w domku i wreszcie sobie klepnęłam na tyłek :-p

prawnik sie przez weekend zastanowi czy można cos z tym zrobic, no ale wstepnie powiedział że gra nie warta świeczki.

Jak juz bylam w centrum to kupiłam sobie śliczną torebkę do pracy wiosenną bo wszystkie jakie mam to są ciemne.

Na wieczór zaplanowałam oglądanie filmu " porwanie" .
 
j abylam w ciazy juz na ostatnim roku licencjatu i tez urwaly mi sie kontakty a tu nie ma dziewczyn z mojej okolicy

moja mama byla pod wieczor z Oliwka u lekarza zapalenie pluc i oskrzeli,sama bede z Oliwka do srody nie mampojecia jakdam rade
 
Marta zdrówka dla córki
sporo ja oklepuj pomaga po pleckach porada zabrana z pobytu w szpitalu bardzo pomocna i dobra :))
u nas pada pada wrr Wiosny nei widać
wyjmuje ozdoby Wielkanocne by poczuć choć troszkę klimatu
 
w miescie pada snieg ponoc mocno u mnie w lesie tylko albo az snieg z deszczem, ale jest tak ciemno, ze bez swiatla sie nie da siedziec, nie chce mi sie dzis nic, pije kawe ale watpie, ze mnie ona obudzi... najmilej by bylolezec caly dzien pod koldra ale tak sie nie da heh
 
ja obmyłam od wewnatrz okna u mnei słonko sie wynurza zaa chmur gradem walnelo co za Marzec byle do jutra hehehheh choć kwiecien plecień poprzeplata troszkę zmy troszkę lata więc nie wiadomo czego się spodziewać
Marta ja chyba nei pytałam w jakiej częsc pomorskiego mieszkasz??
 
agatulka okolice Pelplina

a ja posprzatalam dzis chalupke, zrobilam pycha obiadek i tak sie zastanawiam jakie to my mamy Swieta za tydzien heh bo u mnie taki widok z okna jest: heh
laugh.gif


 
reklama
Do góry