reklama

dlaczego tak postepuje???prosze o pomoc

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez oksana74, 4 Styczeń 2010.

 1. oksana74

  oksana74 Początkująca w BB

  ..zzzzzzzzz
   
  Ostatnia edycja: 4 Styczeń 2010
 2. aniaslu

  aniaslu Administrator

  Nikt na forum nie odpowie Ci, dlaczego coś robisz. Ty to wiesz. I Ty powinnaś się zastanowić, co masz zrobić. Czytając Twój posta mam wrażenie, że uciekasz przed odpowiedzialnością. Związek, to działanie. Oczywiście, że motylki w brzuchu itd. są super, ale po fazie uniesień następuje czas budowy i tu obie strony są odpowiedzialne za wyniki. Myślę, że bez względu na decyzję, powinnaś spotkać się z terapeutą, który pomoże Ci ustawić hierarchię wartości, zrozumieć podstawy Twoich działań i zaplanować zmiany.
   
 3. reklama
 4. marczelitto85

  marczelitto85 wurcel purcel

  a ja tak na ostro.pomóżcie???kobieto Ty wez się z garść i zacznij być, żyć jak dorosła odpowiedzialna kobieta!masz synka.przez te swoje skoki w boki wiesz jak ludzie mogą Cię nazwać.nie wiem czy synek będzie szczęśliwy jak go zaczną wytykać palcami że mama to taka i owaka.a wiesz że dzieci są okrutne nasłuchaja się w domu od starszych a potem w piaskownicy dadzą mu popalić.nie wyobrazam sobie żyć z związku, mieć dziecko i iść do łózka z innym.wolałabym odejśc od faceta bo zdradzając jego zdradzałabym też dziecko.czy ty nie myślisz o synku jak za każdym razem idziesz z kimś do łóżka??stracisz najbliższych może wtedy sie ogarniesz.mam nadzieje że potem nie będzie za pozno aby ich odzyskać.
   
 5. aniam141

  aniam141 Wrześniowe mamy 2008

  Jak ma być dorosła i odpowiedzialna skoro nawet posta swojego skasowała i już nie wiadomo o co w wątku chodzi;-):-D
   
 6. marczelitto85

  marczelitto85 wurcel purcel

  no jeszcze wczoraj wieczorem był post w całej zawartości:-D
   
 7. Fanti

  Fanti Mamusia swojego synusia Członek załogi

  Nie ma już głównego postu więc nie wiadomo o co chodzi.. :-p
  Jednak nie zgadzam się z jedną z odpowiedzi..

  A czy idąc do łóżka z mężem myślisz o dziecku? Co ma dziecko z łóżkiem? Jakbyś zapytała czy idąc do łóżka z innym facetem myśli o mężu to tak jak najbardziej dobre pytanie.. ale nie o dziecku.. bo czy będzie z mężem, czy wyda się zdrada/zdrady i rozstaną sie matką będzie nadal, dziecko nadal będzie dzieckiem i nie sądzę by w piaskownicy pomiędzy dziećmi były tematy pt "z kim sypia twoja mama" :sorry2:
   
 8. marczelitto85

  marczelitto85 wurcel purcel

  Ty chyba nie wiesz jak rodzice wyrażają się w domu o niektórych osobach.a potem dzieci to wynoszą z domu i właśnie do piaskownicy.bo rodzice wyzywają a potem dziecko to powtarza.i nie chodzi tu o to że dzieci będą debatowały na ten temat że jego mama sypiała z facetami.a pytanie zadałam takie o jakie mi chodziło.właśnie czy nie myśli w tym czasie i w ogóle o dziecku.bo rani nie tylko męża ale i dziecko.rozbija rodzine z własnej winy i głupoty.pisze to tutaj wyraźnie i otwarcie.a raczej pisała o tym bo posta usunęła.owszem będzie matką całe życie.
   
 9. Fanti

  Fanti Mamusia swojego synusia Członek załogi

  Hmm.. nie zgadzam się nadal.. przy dzieciach nie powinno się rozmawiać, obmawiać innych właśnie po to by nie powtarzały dalej.. w wielu domach rodzice pilnują swoich słów i jednak zdaje sobie sprawę, że jednak dzieci mogą coś gdzieś usłyszeć.. :dry:
  Jeśli jednak w rodzinie źle się dzieje to chyba lepiej rozejść się, poszukać sobie kogoś innego i żyć normalnie a niżeli udawać rodzinę i wiecznie między sobą walczyć :blink:
  A co do łóżka to jednak nadal uważam, że zdradzając męża myśli się o mężu a przynajmniej powinno się myśleć a nie o dziecku :-p
   
 10. reklama
 11. marczelitto85

  marczelitto85 wurcel purcel

  a ja się z tobą nie zgodze:-Dja nie mogłabym zdradzić męża, bo myślałabym o córeczce.że ją krzywdze.że i ją w pewnym sensie zdradzam.co innego gdybym odeszła.układam sobie nowe życie u boku innego tatusia.i wtedy z czystym sumieniem pozwalam sobie na igraszki.
  rodzice są różni i niektórzy nie zwracają uwagi na to co mówią przy dziecku.
   
  Ostatnia edycja: 5 Styczeń 2010
 12. Fanti

  Fanti Mamusia swojego synusia Członek załogi

  Wiesz co.. jesteś zboczona ;-):-p wtedy się nie myśli.. a jeśli już to ja podczas igraszek nie myślę o dziecku ani o niczym innym niż o tym co się dzieje w tym momencie.. :-p
   

Poleć forum