reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego taki NICK

A ja mam na imie ANIA a w zwiazku z tym, że moje środowisko to hip-hop jeden z moich kolegów kiedys coś tam sobie rymował i wyszło ANIA-NIANIA ;D a że ciagle u mnie wszyscy przesiadywali, jedli i spali (mieszkałam sama) byłam troche taką nianią dla wszytskich i stad ta ksywa :)

JOŁ ;) :laugh:
 
reklama
eliall - jeszcze za studenckich czasow i jeszcze wczesniejszych czytywalam baaaaaaaaaardzo duuuuuuuuuuzo ksiazek fantazy, no i mi sie tez zamarzylo zeby napisac jakas powiesc. Glownej postaci dalam na imie eliall a pozniej to juz zaczelam uzywac tej nazwy dla siebie wszedzie gdzie popadlo (e-mail, nick, czasem jako moje imie). Oczywiscie ksiazki nie napisalam do dzisiaj ;D ale moze kiedys sie zbiore ;)
Tak naprawde to mam na imie Edyta, a od ponad dwoch lat dodatkowo Alia - ale ta historie to moze opowiem kiedy indziej ;)
 
Gdy bylam w szkole podstawowej koleżanka nazwala mnie gazela. Wszystko dlatego, że najszybciej biegalam i zawsze mialam smukłą figurę. Przez jakiś czas w gronie koleżanek używałyśmy ksywek, a potem poszło to w zapomnienie. Ostatnio koleżance przypomnialam, że wymyśliła dla mnie takie miano i serdecznie się tym zdziwiła :D Generalnie w dzialalnosci na necie podpisuję się jakąś odmianą gazeli, a na BB jest taki infantylny gazelaczek, no bo o dzieciowe sprawki chodzi ;) :)
 
na dorgie mam Marysia a w mojej rodzinie na maryski wola sie manka i taka to cala filozofia...a zeby bylo weselej to wszscy maja na drugie maryska :D
ale nikt nie ma na pierwsze tak jak ja - bogusia - i chwla Bogu ;)
 
A ja widzę, że jestem trzecią Edytą na forum:) stad moje "e"- a mama to się samo rozumie :)
Zresztą tego nicka używałam wcześniej na naszym forum osiedlowym i bardzo się podobał sąsiadom:)

 
mój kolorowa_kredka.... hmm bo kolorowa, żółta dlatego że lubię wszystkie kolory i lubnię kolorowo się ubierać no i tak od pioseneczki kolorowe kredki w pudełeczku nosze..... :)
 
z moim nickiem jest dwoiście to znaczy w pierwszej wersji to ka te to pierwsze litery imienia od katarzyna i 2 pierwsze litery nazwiska te... a jednoczesnie (zupełnie niechcący) wyszedł angielski odpowiednik mojego imienia natomiast liczby nadał komputer bo jak sie gdzies logowałam to byłam 332 kate z kolei
 
Zajrzałam tu przypadkiemi może też cos dodam.
Hanti,bo na początku ciaży przeczytałam taką trochę mroczną,fantastyczną książke i tam hanti,była kobietą w której zakochał się bohater.No i tak jakoś mi się spodobało to imię,a że musiałam wymyślić nick to podałam ten ,który powszechnie urzywam np.na gg.
Nazywam się Kaśka,pochodzę z dolnośląskiego jestem mamą dwójki dzieci:małej Otyli i 10-letniego Damiana.
 
reklama
Do góry