reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego taki NICK

tusia25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2004
Postów
3 924
Tak jestem ciekawa co oznaczaja wasze nicki, dlaczego taki? Dlaczego graszka-po, kolorowa kredka, Elfiko, Niania itp. A taka ciekawska jestem.
Ja mam na imie Marta, zdrobniale MarTUSIA i stad tusia, tak na mnie zreszta maz wola i niektore kolezanki. A wy?
 
reklama
mój niby oczywisty ale na pierwsze imię mam Ewka a Alicja na drugie - a że jak się logowałam na forum wszystkie nicki pochodzące od imienia Ewa były zajęte to w ruch poszła alka  ::) :laugh: :laugh: :laugh:
 
hihi....wsumie to mam przyjaciułke Grażynke.... :)i tak jakoś sobie częściowo przywłaszczyłam jej imie,a po??hm...tak jakoś mnie się wpisało ;)

 
czesto używam nicku strasna_zaba ale jakis mi sie wydał niepoważny jak dla cieżarnej kobietki :-) a na swoim forum dla grubasków również mam nick asiołek... asiołek pochodzi od osiołka :-) kłapouchego... i mojego imienia i tyle z całej historii :-)
 
A ja mam na imię Karina ale jak się logowałam to albo nie wpisałam "a" :p na końcu albo już taki nick był, nie pamiętam.
 
Mój nick pochodzi od imienia mojej córeczki - Wiktorii
jakoś miałam kłopot zalogować się pod swojm imieniem
a moje imie to Edyta
 
A ja mam po prostu ksywke Skarbus. Kiedys cos tam zrobilam dla kuznki i ona powiedzial, ze ze mnie to prawdziwy skarb, a nawet skarbus, no i tak juz zostalo. Moje podle starsze dziecko nazywa mnie zas Krecio, bo z kolei kiedys tam zrobilam mine, ktora jej przypominala kreta, i tak mnie ochrzcila. My w domu w ogole nadajemy sobie przedziwne ksywki i na ich okolicznosc wymyslamy najrozniejsze glupawkowe klimaty. Bo my mamy stosunki bardzo kolezenskie ;) Niewiele zreszta osob wierzy, ze ta duza dziewczyna to moja corka, nie mowiac juz o Pawle jako ojcu, ktory tez wyglada bardzo mlodo...

Teraz np light motive w nazewnictwie pomiedzy mna a malzonkiem to "SZCZURU" :D wiem, ze to brzmi niezrozumiale, kiedy nie widzi sie caloksztaltu, no ale to tak w kwestii ksywek...
 
a ja mam na imie Liliana i wszysy wolaja na mnie Lila
jednak logujac sie na BB wybralam pieszczotliwsze zdrobnienie,i tak jest LILKA ;)
 
reklama
Mój nick??????? to troszke z sentymentu za dawnymi czasami- keidys tak mnie nazywała bardzo bliska mi osoba a dokadnie to elfiku a elfiko wyszlo jak wpisywalam kiedys do jakiegos forum i mi sie litery pochrzaniły ;)
 
Do góry