reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dlaczego wszytko w jednym wątku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
K

kachna_1

Gość
Czesc,

bardzo chciałam pogadac i czegos sie tutaj dowiedziec, ale jak zobaczylam wątek na 65 stron, w ktorym jest wszystko i nic to mi sie troszke odechcialo ;-(
Czy ciąża zwalnia od przestrzegania netykiety ? albo zdrowego rozsądku ? Bo mnie nie ;-)

Please, zaczynajcie nowe rozmowy, nowe tematy w nowych wątkach...

a nie tylko w "witam"...

Kasia
 
reklama
Jakiś czas temu zgodnie stwirdziłyśmy, że wygodniej będzie pisać w jednym wątku bo wszystkie będziemy w jednym miejscu.Nam się to podoba!!!!POZDRAWIAM!!!! i zapraszam do "witam"
 
hmmm, dlaczego wszystko w jednym... bo te 65 stron to jedno wielkie pierdu-pierdu bez tematu... ;)

inaczej bylo by tu ponad 200 tematów pt. "dziś mnie zakuło w boku", "nie moge sie wysr...", albo "mam ochotę na parówki z dżemem"... a w każdym po jednej odpowiedzie w stylu "acha, ja też"... ;)

a tak na marginesie... to wydaje mi sie, że są inne wątki, może nie jakieś superciekawe, ale bez przesady, przecież na tym forum juz i tak wszystko było opisane... :)


a teraz niech sie panna grzecznie zaloguje i zaględa częściej... no i wątki zakłada... ;)
 
Dokładnie tak jak piszą dziewczyny, w wątku "witam" rozmawiamy o wszystkim i o niczym, to taki codzienny wątek, a osobne tematy np. zdjęcia nasze, zdjęcia z USG czy nasze komórki, gg itp. są w osobnych wątkach. Wszystko po to, żeby było łatwiej dotrzeć do potrzebnej informacji.

Kachna jak masz pomysł na nowy wątek, w którym będzie poruszany jeden konkretny temat, albo problem to go zacznij!

A w ogóle to witam w naszym gronie!!! Napisz coś o sobie, o nas możesz poczytać na tych 65 stronach ;)
 
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!
Chyba jakaś nowa moja imienniczka do nas zaglądnęła!!
Witamy w "pażdzierniku" i zapraszamy do wątku "witam"!!
TYo tylko z pozoru wygląda przerażająco tych kilkadziesiąt stron, ale nikomu przy logowaniu nie każe się tego wszystkiego czytać. Po prostu kiedy widzisz, że rozmowa robi s\ię ciekawa wchodzisz i tyle.....
Pozdrowionka i całusy ;D :D
 
Teddy, ;D jak mogłaś ominąć temat o hemoroidach to tez ważne.... ;)

Ale tak poważnie Kachna miło Cię gościć. Teddy ma rację, że wątek witam to takie codzienne pogaduchy o wszystkim i niczym. No i jest on po to aby Ci, którzy są akurat nieobecni mieli co czytać przez kolejne kilka godzin :laugh:

Nie możemy już bez niego żyć :) Niektórzy lubią palić trawkę a my lubimy wątek "witam". (ankietę na temat palenia trawy zrobimy w późniejszym terminie) ;)

Nowe wątki też mamy, a jakże. Jeśli masz ochotę założyć nowy wątek to super. Czekamy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry