reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dlaczego

Dołączył(a)
3 Grudzień 2015
Postów
8
Witam
opowim wam moja historie...
Wraz z męzem staralismy sie o dziecko , kiedy ginekolog oznajmił mi ze jestem ciazy blizniaczej cieszelismy sie naszym podwójnym szczescie.Wizyty u lekarza mialam co 3 tygodnie i wszystko bylo swietnie lecz 29 tygodnia dostałam parcia i urodzilam w domu swoje dziewczynki( 2 tygodnie wczesniej lekarz mnie badal i mowil ze jest super choc 1 miesiac mnie bolały plecy to on kazal mi plastry przyklejac przeciw bolowe bylo to dla mnie dziwne ale suchałam) i dzieczynki sie urodziły .Trafily odrazu na intensywana terapie ,lekarzenie dawali im szan wazyły tylko 1100 .Mimio tegopomału wychodzily z tego byly pod respiratorm i okazalo sie ze maja wylewy dokomorowe 3 i 4 stopnia poza tym retinoterapie ( juz sa po laserze i jest wszystko ok juz).Jedna z dziewczynek juz przeszła na inny odzial poniewaz jest juz ok i czekamy na zabieg zastawkii mozemyjuz zabrac ja do domu.Lecz z drugadziewczynka ktora byla w gorszym stanie jest nadal zle , dowiedzialam dzisiaj ze po 2,5 miesiaca za dlugo jest pod respiratoremi musza zrobic trachomostropie a najgorsze jest to ze wodoglowie jest bardzo duze i plyn zajmuje duy obszar glowy i jednie 27%jest .....jestem zalamana tym co usłyszałam ..... co sadzisie o tym co lekarze powiedzieli mi ? jestem pelna wiary ze bedzie dobrze wierze w to z calej siely ....
 
reklama
Do góry