reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długa szyjka po terminie porodu

Marta0909

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Grudzień 2021
Postów
52
Hej. Jestem w 40+1 tyg ciąży czyli moj termin porodu był na wczoraj 🫣 wczoraj mialam ostatnia wizytę u dr zostało wystawione skierowanie po 7 dniach mam się stawić w szpitalu. Ale przy okazji została mi sprawdzona szyjka. Wiec tak. Jest rozwarcie na palec, miękka ale jej długość to ponad 3 cm..
Wiec na poród jakoś straciłam nadzieje i z taka długością pewnie będą musieli wywoływać 😔 czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Objawów porodu nie mam ŻADNYCH. Niby brzuch opadł ale mam nadal ogromna zgagę 😢 codziennie miałam nadzieje, ze jak się obudzę to będzie ten dzień. Ale niestety cisza … 🥺😢
 
reklama
Hej. Jestem w 40+1 tyg ciąży czyli moj termin porodu był na wczoraj 🫣 wczoraj mialam ostatnia wizytę u dr zostało wystawione skierowanie po 7 dniach mam się stawić w szpitalu. Ale przy okazji została mi sprawdzona szyjka. Wiec tak. Jest rozwarcie na palec, miękka ale jej długość to ponad 3 cm..
Wiec na poród jakoś straciłam nadzieje i z taka długością pewnie będą musieli wywoływać 😔 czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Objawów porodu nie mam ŻADNYCH. Niby brzuch opadł ale mam nadal ogromna zgagę 😢 codziennie miałam nadzieje, ze jak się obudzę to będzie ten dzień. Ale niestety cisza … 🥺😢
Miałam podobnie i co dziennie mówiłam oby to było dziś.... U mnie sam zapach szpitala wywołał poród ❤️
 
Hej. Jestem w 40+1 tyg ciąży czyli moj termin porodu był na wczoraj 🫣 wczoraj mialam ostatnia wizytę u dr zostało wystawione skierowanie po 7 dniach mam się stawić w szpitalu. Ale przy okazji została mi sprawdzona szyjka. Wiec tak. Jest rozwarcie na palec, miękka ale jej długość to ponad 3 cm..
Wiec na poród jakoś straciłam nadzieje i z taka długością pewnie będą musieli wywoływać 😔 czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Objawów porodu nie mam ŻADNYCH. Niby brzuch opadł ale mam nadal ogromna zgagę 😢 codziennie miałam nadzieje, ze jak się obudzę to będzie ten dzień. Ale niestety cisza … 🥺😢
A ja Kochna miałam wywoływany poród po terminie mimo, ze szyjka całkowicie zgładzona i rozwarcie na 4 cm. Miałam wielowodzie, także nawet oksytocyna na mnie nie działała do czasu aż nie przebito pęcherza płodowego… każda z nas jest inna. To ze Ty masz szyjkę długa nie oznacza ze poród zaraz się nie zacznie. Wiem ze chciałabyś być już po i każdy dzień po terminie to udręka, ale już niedługo i naprawdę będziesz miała dziecko w ramionach☺️ Trzymam kciuki 👍
 
Ja w obu ciążach miałam w dniu terminu szyjkę ponad 3cm. Dluga, twarda i zamknięta. Moja gin nie każe tak długo czekać i daje wybór co do szybszego wywołania. Obie ciążę miałam wywoływane w 40+1. Obie zakończyły się porodami sn. Porody bardzo lekkie, bez pęknięcia i nacinania. No ale balonik i oksytocyna na każdą z nas działa inaczej. Moja szyjka poddawala się już przy samym baloniku.
 
Do góry