reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie cykle,a starania o dziecko

Dziewczyny poprzedni cykl trwał u mnie 38 dni,obecny jeszcze trwa.Dziś jest 39 dc.Nie wiem czy spodziewać się okresu,czy ciąży.Bodajże 21 dc z pochwy wraz ze śluzem wyciekła mała ilość krwi,potem było już ok.Po jakimś czasie zaczęły mnie swędzieć i boleć sutki.Piersi znacznie urosły,żyły są lekko widoczne.Moje okresy są nieprzewidywalne,test ciążowy kilka dni temu był negatywny.Co według Was powinnam zrobić?Miała któraś z Was to co ja bedąc w ciąży?
Powinnas przede wszystkim zrobic badania tarczycy.
Dlugie, nieregularne cykle sa czesto wynikiem niedoczynnosci.
Nie mowiac o tym, ze brak suplementacji np Euthyroxem , moze byc grozny dla rozwijajacego sie plodu, jesli juz zajdziesz w ciaze.
Mala ilosc krwi moze swiadczyc albo o owulacji, albo implantacji- tu nie ma reguly.
 
reklama
Mam długie cykle i nie jest to wynikiem ani złej prolaktyny ani tarczyca. Niektórzy mają taki urok i tyle. Zrób badania żeby to potwierdzić
 
Ja zawsze miałam długie, nieregularne cykle. Jedyny okres, w którym miałam regularne cykle to wtedy kiedy przyjmowałam tabletki. Zresztą zaraz po ich odstawieniu zaszłam w ciążę.
 
Do góry