reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie krwawienie, rosnąca beta

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny. Zrobilam trzecią betę i czekam na wynik. Moja ginekolog też oczywiście wspomniała o ciąży pozamacicznej jak i biochemicznej stąd moje pytanie o Wasze doświadczenia. Jednak niepokoją mnie te krwawienia i biorę ta najgorsza opcję pod uwagę. Mam nadzieję jednak że będzie to ta bardziej optymistyczna wersja.
Dziękuję i Pozdrawiam

Trzymam za Ciebie kciuki i gdybyś miała jakiekolwiek pytania to śmiało 🤍 koniecznie daj znać
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny. Zrobilam trzecią betę i czekam na wynik. Moja ginekolog też oczywiście wspomniała o ciąży pozamacicznej jak i biochemicznej stąd moje pytanie o Wasze doświadczenia. Jednak niepokoją mnie te krwawienia i biorę ta najgorsza opcję pod uwagę. Mam nadzieję jednak że będzie to ta bardziej optymistyczna wersja.
Dziękuję i Pozdrawiam
Kompletnie się na tym nie znam wiec nic mądrego nie doradzę, ale trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku!
 
Dlatego ja po dzisiejszej becie jeśli nie będzie spadkową zgłosiłabym się na IP. Lepiej nie ryzykować życiem.

Na usg jeszcze nic nie będzie widać więc po prostu poleży w szpitalu, tydzień 😁
Ja na przykład nienawidzę szpitali więc poszłabym tam albo z niepokojącymi objawami albo z beta przy której jest szansa cokolwiek zobaczyć
 
Ja się tu zgadzam ze wszystkim co napisała Zazuu ;)

Ja w pewnym momencie nie miałam ŻADNYCH objawów ciąży pozamacicznej poza skaczącą betą i niskim progesteronem. Gdybym tego nie kontrolowała to pewnie już bym tu nie pisała
Beta wzrosła do 110. Jutro mam iść jeszcze do gabinetu i w czwartek mam się polozyc do szpitala.
Co to znaczy skacząca beta? Też takie małe przyrosty na tym etapie ciąży?
 
reklama
Do góry