reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie krwawienie, rosnąca beta

Beta wzrosła do 110. Jutro mam iść jeszcze do gabinetu i w czwartek mam się polozyc do szpitala.
Co to znaczy skacząca beta? Też takie małe przyrosty na tym etapie ciąży?

U mnie takie skoki były przy cp. Raz przyrost ponad 100%, raz kilkanaście, później spadła do 100 i wzrosła do chyba 350. Finalnie trwało to długo, ale u mnie na szczęście ciąża oczyściła się sama i już powyżej tych niecałych 400 nie urosla
 
reklama
Jeju :(
W jaki sposób miałaś usuwana tą ciążę ?
Jestem strasznie zestresowana. W moim przypadku są po prostu małe przyrosty. Jest szansa żeby przy takiej becie cokolwiek było widać na USG?

Nie będzie nic widać dopóki beta nie osiągnie wartości w okolicy 1000. Na ultra dobrym sprzęcie czasem przy jakichś 600-800 cos widać.
 
Bardzo współczuję :( Jest sens w takim razie w ogóle położyć się do szpitala skoro i tak nic nie zobaczą ?

Dla mnie na tym etapie nie ma sensu, ale najważniejsze jest to czego Ty potrzebujesz. Ja wiedziałam, że jestem pod bardzo dobra opieka swojej ginekolozki i czułam się bezpieczna w domu.
Robiłam często bete, co kilka dni usg i wiedziałam, że nic mi nie zagraża więc nie chciałam leżeć w szpitalu
 
Ja tak miałam przy cp , przy 1000 zauważył lekarz w prawym jajowodzie jajo.
Szybko miałam laparoskopię , ewakuacje jaja płodowego bez resekcji. Po miałam już 2 prawidłowe ciążę
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam wczoraj betę. Wyszła 176. Dziś zaczęłam znów krwawić żywa krwią. Teraz doszedł ból brzucha :( czuję jakby delikatne skurcze? Sama nie potrafię tego opisać. Kłujący ból bardzo nisko brzucha? Czy to poronienie? :( Powinnam jechać do szpitala czy przeczekać to w domu? :(
 
Do góry