reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie plamienie implantacyjne

Eleonora90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
40
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was miała dłuższe plamienie implantacyjne niż książkowe 'parę godzin do 3 dni'? Moje cykle miesiączkowe są nieregularne. W tym miesiącu dużo szaleliśmy z mężem z cichą nadzieją na ciążę. Od 22dc do 33dc miałam takie bardzo lekkie plamienia. Na papierze toaletowym beżowy śluz i dosłownie trochę na wkładce. Dziś w 34dc zrobiłam test z porannego moczu o czułości 10 mlU i wyszedł negatywny. Jak myślicie czy jest sens dalej testować?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was miała dłuższe plamienie implantacyjne niż książkowe 'parę godzin do 3 dni'? Moje cykle miesiączkowe są nieregularne. W tym miesiącu dużo szaleliśmy z mężem z cichą nadzieją na ciążę. Od 22dc do 33dc miałam takie bardzo lekkie plamienia. Na papierze toaletowym beżowy śluz i dosłownie trochę na wkładce. Dziś w 34dc zrobiłam test z porannego moczu o czułości 10 mlU i wyszedł negatywny. Jak myślicie czy jest sens dalej testować?
Z takimi plamieniami dobrze zgłosić się do ginekologa. Ja miałam właśnie w drugiej połowie cyklu i przepisany mi został Duphaston dla wyregulowania cyklu.
 
Eh.. Masz rację. Wybiorę się do jakiegoś prywatnego bo ten mój z NFZ jakiś mało komunikatywny :-/ Chociaż mam jeszcze cień nadziei na dwie kreski w tym cyklu..
Z takimi plamieniami dobrze zgłosić się do ginekologa. Ja miałam właśnie w drugiej połowie cyklu i przepisany mi został Duphaston dla wyregulowania cyklu.
 
Eh.. Masz rację. Wybiorę się do jakiegoś prywatnego bo ten mój z NFZ jakiś mało komunikatywny :-/ Chociaż mam jeszcze cień nadziei na dwie kreski w tym cyklu..
do momentu jak nie dostaniesz okresu zawsze jest nadzieja ;) jak jesteś bardzo niecierpliwa to możesz zrobić betę to da Ci 100% pewności. A na wizytę się wybierz, zawsze dobrze skontrolować zwłaszcza jak masz nieregularne cykle.
 
Zaczekam jeszcze parę dni i jak nie będzie @ to zrobię betę.. Mam nadzieję, że nie oszaleję do tego czasu ;)
Dziękuję Ci za odp.
do momentu jak nie dostaniesz okresu zawsze jest nadzieja ;) jak jesteś bardzo niecierpliwa to możesz zrobić betę to da Ci 100% pewności. A na wizytę się wybierz, zawsze dobrze skontrolować zwłaszcza jak masz nieregularne cykle.
 
Jak mi okres się kiedyś przedłużał ponad tydzień to dostałam coś na zatrzymanie krwi takie tabletki dla tych co mają za bardzo rozrzedzona krew i pomogło okresu po paru dniach nie było. W tym przypadku najlepiej skonsultować się z ginekologiem. Tydzień bo plamieniach można zrobić beta HCG to da pewność, jednak ginekolog sprawdzi czy wszystko jest dobrze.
 
Takie plamienie ,to implantacja ,raczej cos nie tak z hormonami, lub Np nadzerka ,tak miala moja siostra , plamiła nieraz po tyg ,i nic z ciaza nie miało to wspólnego, wizyta u lekarza konieczna
 
Miałam takie coś w grudniu i myslalam że to plamienie implantacyjne , jednak po wizycie u ginekologa okazało się , że nie pękł pęcherzyk graffa , nie bylo owulacji i to było plamienie od ciałko żółtego . Dziś 41dc i czekam aż wreszcie nadejdzie miesiączka....
 
Dziewczyny, proszę o poradę.
Cykle mam 27-9 dniowe. 22 dnia cyklu robiłam betę, bo bardzo się martwiłam, że jestem w ciąży. Wyszla ujemna. 24 dnia cyklu dostałam okres (zdarzyło mi się już dostać tak szybko). I wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że 2-3 dni i po okresie, mało obfity. Były skrzepy, czarna gęsta krew. Jednak nie tak jak zwykle. Zrobiłam dziś test 26 dc i jest negatywny. Proszę o jakieś sugestie
 
reklama
Ale jakie sugestie potrzebujesz ? Dostałaś okres wcześniej, zdarza się ja tez w tym cyklu dostalqm po 26 dniach, a nie 30 jak zawsze, mialas okres i tyle teraz zaczął Co sie kolejny cykl
 
Do góry