reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie plamienie implantacyjne

Martwi mnie to, że mało obfity... Ale żywa krew i czarna. Wygląda na normalny okres, ale bardzo skąpy. Szansa na ciążę jest mała, bo to był 7dc I dosłownie 2 sekundy, żadnego wytrysku. Nigdy nie pozwalam mężowi na wytrysk we mnie, nawet w prezerwatywie. Zastanawia mnie tylko czy ppodczas implantacji może być żywa krew taka jak przy miesiączce
 
reklama
24 grudnia w pierwszy dzień miesiączki zaczęłam brać tabletki VibinMini. Po przebytym okresie zaczęłam plamić na początku delikatnie więc myślałam że organizm się oczyszcza niestety plamienie nie ustało jedyne co się zmieniło to kolor z ciemnego brunatnego że skrzepami krwi na różowo-czerwony dzisiaj zażyje druga tabletkę placebo plamienie zmieniło kolor na delikatny różowy
 
24 grudnia w pierwszy dzień miesiączki zaczęłam brać tabletki VibinMini. Po przebytym okresie zaczęłam plamić na początku delikatnie więc myślałam że organizm się oczyszcza niestety plamienie nie ustało jedyne co się zmieniło to kolor z ciemnego brunatnego że skrzepami krwi na różowo-czerwony dzisiaj zażyje druga tabletkę placebo plamienie zmieniło kolor na delikatny różowy
Między mną a partnerem doszło do stosunku pełnego w pierwszym tygodniu stosowania tabletek. Ostatnio jakoś gorzej się czuje jestem bardziej rozdrażniona i zmęczona do tego mam jakieś różne przygody gastryczne , czuję się ogólnie nieswojo .Czy jest szansa że tabletki zostały źle dobrane (pomimo że wcześniej je stosowałam) czy możliwa jest ciąża ?
 
Martwi mnie to, że mało obfity... Ale żywa krew i czarna. Wygląda na normalny okres, ale bardzo skąpy. Szansa na ciążę jest mała, bo to był 7dc I dosłownie 2 sekundy, żadnego wytrysku. Nigdy nie pozwalam mężowi na wytrysk we mnie, nawet w prezerwatywie. Zastanawia mnie tylko czy ppodczas implantacji może być żywa krew taka jak przy miesiączce
Nie ,plamienie implantacyjne, to jest niewielka ilość krwi ,a nie skrzepy ,jeśli jie bylo pełnego stosunku ,i to w 7dc , to szanse na ciążę się minimalne,
 
Między mną a partnerem doszło do stosunku pełnego w pierwszym tygodniu stosowania tabletek. Ostatnio jakoś gorzej się czuje jestem bardziej rozdrażniona i zmęczona do tego mam jakieś różne przygody gastryczne , czuję się ogólnie nieswojo .Czy jest szansa że tabletki zostały źle dobrane (pomimo że wcześniej je stosowałam) czy możliwa jest ciąża ?
Zrob test ciazowy ,i skontaktuj z lekarzem, byc moze tabletki Ci nie służą
 
Nie ,plamienie implantacyjne, to jest niewielka ilość krwi ,a nie skrzepy ,jeśli jie bylo pełnego stosunku ,i to w 7dc , to szanse na ciążę się minimalne,
Zrobiłam rano clearblue I wyszedł negatywny. Teraz na nim widzę białą kreskę. Chyba to zaschnieta testowa. Wiem, że sporo testów po czasie tak zasycha, ale to kolejna niepewność...
 
Zrobiłam rano clearblue I wyszedł negatywny. Teraz na nim widzę białą kreskę. Chyba to zaschnieta testowa. Wiem, że sporo testów po czasie tak zasycha, ale to kolejna niepewność...
Nie odczytuje się testów po czasie ,a jeśli jest biala to tym bardziej jest negatywny ,nakręcasz się nie wiem po co ,idz na bete i będziesz mieć czarno na bialym
 
Zrob test ciazowy ,i skontaktuj z lekarzem, byc moze tabletki Ci nie służą
Zrobiłam test w zeszłym tygodniu wyszedł negatywny ale nie spodziewałam się innego wyniku po tak krótkim czasie . Wizyte u lekarza mam 29 stycznia. Dzisiaj biore druga tabletkę placebo w oczekiwaniu na okres . Dziwi mnie poprostu że tabletki które już wcześniej brałam mogą mi sprawiać tyle problemów ciągle jest spragniona co za tym idzie co chwilę muszę korzystać z toalety, jestem zmęczona bolą mnie plecy , mam plamienia do tego kiepsko śpię w nocy , nie mam ochoty jeść bo od razu czuję się pełna i często towarzyszy mi odruch wymiotny. Dzisiaj rano czułam zapach dymu i mnie zmuliło gdzie dym się wcale nie ulatniał.
 
Nie odczytuje się testów po czasie ,a jeśli jest biala to tym bardziej jest negatywny ,nakręcasz się nie wiem po co ,idz na bete i będziesz mieć czarno na bialym
Tak chyba zrobię w poniedziałek. Muszę przestać o tym myśleć i się zadręczać. Dzis moja 19 dni od tego stosunku, myślisz że test powinien już wyjść?
 
reklama
Do góry