reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie plamienie implantacyjne

reklama
Oczywiście że tak
Echhh bolą mnie trochę piersi. Dalej troszkę krwawię, ale tylko wkładka wystarcza. Dziś 27 dc 20 dni od stosunku. Test o czułośck 10 negatywny. Czy mogę się przestać stresować. Nie rozumiem dlaczego dostałam ten okres szybciej i jest taki skąpy
 
Echhh bolą mnie trochę piersi. Dalej troszkę krwawię, ale tylko wkładka wystarcza. Dziś 27 dc 20 dni od stosunku. Test o czułośck 10 negatywny. Czy mogę się przestać stresować. Nie rozumiem dlaczego dostałam ten okres szybciej i jest taki skąpy
Jeszcze wczoraj wieczorem miałam parcie na pęcherz, nie wiem czy to z tego stresu.
 
Echhh bolą mnie trochę piersi. Dalej troszkę krwawię, ale tylko wkładka wystarcza. Dziś 27 dc 20 dni od stosunku. Test o czułośck 10 negatywny. Czy mogę się przestać stresować. Nie rozumiem dlaczego dostałam ten okres szybciej i jest taki skąpy
Ja tez w tym miesiącu dosatala po 26 dniach, nigdy tak nie miałam. Czy jestem w ciąży??? Nie !
 
Do góry