• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Długoletnie staraczki w ciąży, a w końcu mamusie 🤰🤱

reklama
Ja wczoraj jak nie widziałam testu pozytywnego cały dzień, to się czułam jakbym sobie ta ciążę wymyśliła. No ogólnie niby wiem, że jestem w tej ciąży, ale wszytsko jest tak samo, stare życie moje. Nie mam też nawet ani jednego obajwu więc to też nie pomaga uwierzyć 😅
Córka prawie 3 lata, a ja nadal czasem w szoku, że jest. Całą ciążę nie dowierzałam, nawet jak ruchu były. To była czysta abstrakcja.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry