Avy
Fanka BB :)
Ja chyba nadal czasami nie wierzę, że to wszystko się wydarzyłoPrz
W drugiej ciazy to ja do konca mialam wrazenie ze wmawiam sobie dziecko a nie mialam takich problemow jak wy, wiec calkiem normalne odczucia![]()
Mój chłop ostatnio siedzi z dziećmi, coś tam się bawią, i nagle mówi do mnie "ja pierdole, mam bliźniaki"