Bolilol
Fanka BB :)
a w porządeczkuAle ten czas leciA jak u Was?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a w porządeczkuAle ten czas leciA jak u Was?
Jakieś takie śmieszne cienkie ledwo je widać no, ale działająa jakie to były?
już idą do mnie testy... co z tego, że w poniedziałek mam wizytę? Ja chyba do porodu będę sikać.
Jak Ci zalegają.... xDDD
Też bym zazdrościła bo mnie teciesz sie. U mnie obie ciążę bez zadnych objawów i każdy mi zazdrościłbrzusio malutki wiec czego chcieć wiecej
![]()
W ogóle czekam na kolejne historie forumowych bombelków![]()
12:50. Boje sie
WIesz co? Strach już będzie, póki ktoś tego nie przeżył nie zrozumie tego nigdy.12:50. Boje sie