reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długoletnie staraczki w ciąży, a w końcu mamusie 🤰🤱

reklama
My staraliśmy się 2,5 roku . Różne diety suplementy itd nie przynosiły skutku . Odpuściłam całkowicie stwierdziłam że nie jesteś nam dane i w koncu pewnego miesiąca wydarzyła się niespodzianka i zobaczyłam dwie kreski 🥰
 
My staraliśmy się 2,5 roku . Różne diety suplementy itd nie przynosiły skutku . Odpuściłam całkowicie stwierdziłam że nie jesteś nam dane i w koncu pewnego miesiąca wydarzyła się niespodzianka i zobaczyłam dwie kreski 🥰
Super że Wam się udało, ale byłabym ostrożna z szerzeniem magii odpuszczenia w gronie dziewczyn zmagających się z niepłodnością :) jaką diagnostykę mieliście za sobą przy 2,5 roku starań?
 
reklama
Up up :) może jeszcze któraś z ex-staraczek zechce się podzielić swoim szczęśliwym rozwiązaniem? :)

To też się podzielę. Moze nie długoletnie ale trochę czasu zajęło nam aby urodził się mój synek 3590g , 10/10 🥰 a jeszcze piękniejszy prezent bo urodzony 14.02. Poród szybki i jeżeli mozna tak w ogole nazwać dość przyjemny 😅 tak jak moja koleżanka z lutowych mam @Lilka92 mam w domu jeszcze córeczkę dlatego do szczęścia juz mi nic nie potrzeba 🥰
 
Do góry