reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Długość cyklu miesiączkowego

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez bejbi, 7 Sierpień 2015.

 1. bejbi

  bejbi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Czy macie "jak w zegarku" 28-dniowe cykle miesiączkowe, ewentualnie z "poślizgiem na 29 dni cyklu, a może po dziecku bądź poronieniu długość cykli zmieniła się na 33-dniowy cykl, albo wręcz co miesiąc jest innej długości; Z czego to może jeszcze wynikać; Dlaczego mój okres zaczyna się jakby się kończył - plamieniem, tak jakby się kończył, a kończy gwałtownie i nagle; Czy moje cykle stanęły do góry nogami?
   
 2. Elenna

  Elenna Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja przed pierwszą ciążą miałam cykle 27-37 dniowe. Poroniłam. Potem miałam idealne cykle co 28 dni i zaczynały się właśnie lekkim plamieniem, a potem były 2 noce rwącego potoku i koniec. Cykle z przed ciąży były najprawdopodobniej rozregulowane przez niedoczynność tarczycy. Po pornieniu lekarz powiedział, że to mogą być jakieś niedomogi hormonalne po ciąży. Po 3 @ zaszłam w zdrową ciążę. Nie dawano dostałam pierwszej miesiączki po porodzie i była dziwna. Najpierw normalne krwawienie 3 dni potem plamienie tydzień czasu. Teraz czekam na drugą. Ciekawe jak częstotliwe bd teraz cykle.
   
 3. reklama
 4. bejbi

  bejbi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dziękuję za odpowiedź
  jestem biegaczem od ponad roku, ciągle nakładam na siebie dodatkowe wyczyny, np. szłam w pieszej pielgrzymce 11-14 lipiec, od kilkunastu dni robię po 100 przysiadów i tzw deskę po 30 sekund, teraz te upały
  może to u mnie spowodowało opóźnienie okresu
  ale poszłam też go ginki
  powiedziała, że tak niektóre kobiety mają, że zaczyna im się od plamienia a kończy gwałtownie
  mnie też tak koło roku po każdym dz urodzonym pojawiał się pierwszy okres, ale po poronieniu to chyba co innego, brałam też tabletki anty. ale hormony to tylko mają jeszcze mc działania, a potem już chyba natura działa sama:-)
   

Poleć forum