reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długość cyklu miesiączkowego

bejbi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2006
Postów
1 211
Miasto
Piotrków Trybunalski
Czy macie "jak w zegarku" 28-dniowe cykle miesiączkowe, ewentualnie z "poślizgiem na 29 dni cyklu, a może po dziecku bądź poronieniu długość cykli zmieniła się na 33-dniowy cykl, albo wręcz co miesiąc jest innej długości; Z czego to może jeszcze wynikać; Dlaczego mój okres zaczyna się jakby się kończył - plamieniem, a kończy gwałtownie i nagle; Czy moje cykle stanęły do góry nogami?
 
reklama
Ja nigdy nie miałam reguralnych zawsze przychodził jak chciał, poza tym sprawdz czy nie mam zespołu policystycznych jajników bo od tego jest taki rozregulowany okres. Tak w ogóle jak chces mieć reguralny to zacznij brac antykoncepcje bedziesz miała wtedy jak w zegarku.
Wszystko jest zależne od organizmu kobiety, stres również wpływa na okres. Idz do ginekologa i porozmawiaj z nim na ten temat.
 
Do góry