reklama

Dmuchane rękawki na basen dla rczniaka. Jakie?

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez pepsicOLA, 19 Luty 2011.

1. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

Wybieram się z moją roczną córeczką do aquaparku. Ciężko jednak dostać dmuchane rękawki dla dziecka w takim wieku. Znalazłam jedynieSpeedo i Areny. Na allegro kosztują ponad 25 zl + przesyłka. Nie są też specjalnie atrakcyjne kolorystyczniedla malca.
    Może sotkałyście się z innymi, np. tańsyzmi motylkami... Z gory dziekuję za pomoc.

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Witaj
    Ja osobiście nie spotkałam się na basenie z tak małym dzieckiem w motylkach.
    maluchy na basenie są na rękach rodziców a te starsze, które już taplają się same mają motylki:)
    Może lepiej kup takie kolo dmuchane z majtkami - myślę, że sprawi więcej frajdy - choć u nas nie sprawdziło się zupełnie (może na to tez jeszcze za mały, zresztą my spędzamy większość czasu w brodzikach a na głęboką wodę wchodzimy góra na 15 minut)

3. reklama
  4. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

Problem wtym, że do aquaparku nie wejdę z własnym kołem. Z brodzikiem tam ciężko, a wie od koleżanki, ze już rocze dzieci mimo, ze na rękach rdziców maja miećmotylki.

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

A to jakieś inne obyczaje panują u Was. U nas i z własnym kołem i bez motylków się chodzi:) Na śląsku lepiej:) bo w żadnym aquaparku się z tym nie spotkałam:)

6. spasi

spasi Początkująca w BB

zdecydowanie nie polecam rękawków dla tak małych dzieci. maluch musiałby przybrać bardzo nienaturalną dla niego pozycję, a po za tym jego rączki są na tyle małe i gibkie, ze ja bym się bała czy mi się synek nie wyślizgnie. FOTELIK DO PŁYWANIA DLA DZIECI WEHNCKE 14736 (1491812190) - Aukcje internetowe Allegro niestety inną opcją są tylko takie siedziska, a skoro ich nie można u was (co jest bez sensu) to niestety nie pomogę

7. kakakarolina

kakakarolina Moderator

No własnie my mamy takie koło (tylko młody nie chce z niego korzystać:))

8. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

fajnie, że uczysz małego już tak wcześnie pływać :) ja np. nie nauczyłam się nigdy :p Głowa w tym rodziców :)

9. WszyskoDoBasenów

WszyskoDoBasenów Początkująca w BB

10. reklama

Poleć forum