reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni plodne / owulacja po wczesnym poronieniu/ ciąży biochemicznej.

kopiecka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2022
Postów
106
Dziewczyny, przychodzę z taką sytuacją: w poprzednim cyklu spóźnił się okres i wyszły testy ciążowe pozytywne. Niestety w 6+0 było krwawienie i tyle z ciąży.. 😔
Czekałam na owulację w nastepnym cyklu, ale wiem, że może być nieregularnie.
Zazwyczaj mam owu w 19dc. Mialam do tego ból jajnika, sluz plodny i pozytywny test owu. I w tym cyklu było podobnie CHYBA - miałam bóle brzucha, test owu rossmanowy pozytywny, Śluz białka kurzego...I bym myślała, że to faktycznie był dzień owulacji, ale do dziś- czyli 24dc nadal mam taki śluz. Robię codziennie test owu, ale druga kreska była już jaśniejsza, a dziś ewidentnie pozytywny test.
Czyli podsumowując: od 19dc do 24dc sluz płodny, testy owu pozytywny w 19dc i 24dc. A 20-23dc negatywne.

Nie wiem, jak to interpretować... czy w ogóle liczyć na jakąś owu w tym cyklu?
I kiedy teraz spodziewać się miesiączki?
Podpowiedzcie coś..
 
reklama
Za kilka dni będę w takiej samej sytuacji można powiedzieć. Nie przejmuj się , cykle normują się od 3 miesięcy - wcześniej maja prawo być inne niż zawsze . Mam też zawsze późne owulacje .
Radziłabym iść na monitoring i sprawdzić jak sytuacja wygląda . śluz, ból jajnika , testy i inne nie są wyznacznikiem owulacji . Więcej można powiedzieć kiedy mierzy się temperaturę ale i tak jedyna sluszna opcja jest monitoring u gin
 
Do góry